Travis Barker (47 l.) pokazał w social mediach zdjęcie swojego otwartego palca w czasie operacji (ujęcie do zobaczenia po przekliknięciu galerii poniżej). Muzyk pojawił się ponownie na Instagramie po tym, jak wcześniej poinformował fanów, że idzie pod nóż. Nie wiedział, czy kiedykolwiek będzie mógł grać na perkusji.

Travis Barker wytatuował sobie tę część ciała na cześć Kourtney Kardashian

Całe szczęście Travis Barker nazwał przebieg operacji „sukcesem”, dziękując fanom serdecznym podpisem. Udostępnił także drastyczne zdjęcie, ale również wideo, na którym jego małżonka (Kourtney Kardashian) i córka (Alabama Barker) wspierają go przed zabiegiem.

Dziękuję za całą miłość, modlitwy i zrozumienie w tym tygodniu, kiedy poszedłem na operację. Jestem bardzo wdzięczny doktorowi Shinowi i za to, że moja operacja zakończyła się sukcesem, dzięki czemu mogę dalej robić to, co kocham i wkrótce zobaczyć was w trasie, napisał w social mediach.

Travis Barker przeszedł operację palca

Travis Barker powiedział również w wiadomości do fanów, że wybór operacji, „był trudną decyzją do podjęcia, ale ostatecznie nie mógł bez niej dalej grać na perkusji„.

Travis ma TEN FETYSZ. Kourtney Kardashian potwierdza

Było nieuniknione, że mój palec ponownie się przemieści bez chirurgicznego naprawienia zerwanego więzadła, wyjaśnił.

Perkusista Blink-182 ujawnił w poniedziałek, że pójdzie pod nóż po tym, jak dwukrotnie uszkodził palec serdeczny w zeszłym miesiącu. Stało się to, gdy ćwiczył ze swoim zespołem przed nadchodzącą trasą koncertową „All The Small Things”.

Kourtney Kardashian, Travis Barker Fot. Photo by Monica Schipper/Getty Images for Tommy Hilfiger)

Kourtney Kardashian i Travis Barker Fot. Maciel / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kourtney Kardashian i Travis Barker Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum