Już od września na antenę TVP2 wróci uwielbiane przez widzów show „The Voice of Poland”. Wiadomo już, kto zasiądzie w jury tej edycji.

Rafał Brzozowski będzie jurorem w „The Voice of Poland”? Artysta zabrał głos

Trenerzy The Voice 2021

Po raz pierwszy muzyczne talenty będzie oceniać jedna z najpopularniejszych polskich artystek, Sylwia Grzeszczak.

Jestem niezwykle podekscytowana nowymi dźwiękami, wokalami, barwami. Chciałabym, żeby to co wydarzy się na scenie „The Voice of Poland” inspirowało także mnie. Czekam na osoby, które będą barwne, będą miały charakterystyczne wokale. Osoby, które będą chciały się rozwijać, czy miały ciekawą osobowość. Zależy mi aby pomóc uczestnikom w rozwijaniu ich talentu czy wskazaniu drogi, w którą stronę podążać – mówi piosenkarka.

W programie, który zadebiutował na antenie TVP2 w 2011 roku, ponownie pojawi się Justyna Steczkowska. Będzie to czwarta edycja, w której zobaczymy piosenkarkę, kompozytorkę i skrzypaczkę. W dwunastej edycji trenerem ponownie będzie także legenda polskiej muzyki rockowej Marek Piekarczyk. Będzie to piąta edycja, w której wystąpi niegdysiejszy lider formacji TSA. Po raz dziesiąty na fotelach trenerów zasiądą również Tomson i Baron z „Afromental”.

Michał Szpak traci posadę w „The Voice of Poland”. Na jego miejsce przychodzi Rafał Brzozowski?

Będziecie oglądać?

 

Trenerzy „The Voice of Poland” fot. Mat prasowe

Sylwia Grzeszczak fot. Mat prasowe

Justyna Steczkowska fot. Mat prasowe

Marek Piekarczyk fot. Mat prasowe

Tomson i Baron fot. Mat prasowe