Kilka dni temu Tristan Thompson (28 l.) zamieścił na swoim Instagramie post z życzeniami urodzinowymi dla Khloe Kardashian.

Kylie Jenner na urodzinach Khloe Kardashian powiedziała, że jest W CIĄŻY?!

Były chłopak Kardashianki życzył celebrytce wszystkiego, co najlepsze. Tristan nie skąpił komplementów i ciepłych słów. Okazuje się, że to dopiero początek…

Według informatorów The Sun, koszykarz robi wszystko, by wrócić do Khloe. Tak, tak – dobrze widzicie! Po tym, jak flirtował z Jordyn Woods, Tristan wcale nie przestał myśleć o matce swojej córeczki True. Podobno Thompson tęskni za byłą dziewczyną i nie ma zamiaru się poddać.

Tristan Thompson wcale NIE zdradził Khloe Kardashian? Zaskakujące doniesienia

Poza publicznymi życzeniami Tristan wymyślił sprytny plan – kupił dom niedaleko posiadłości Khloe, by częściej móc pojawiać się w okolicy. „Przypadkowe” spotkania mają mu pomóc w przełamaniu lodów i ponownym wkupieniu się w łaski Khloe.

Co na to celebrytka? Podobno jest zmieszana całą akcją i nie wie już, co ma myśleć o swoim byłym. Z jednej strony rozum podpowiada jej, by nie wchodziła po raz drugi do tej samej rzeki, z drugiej serce woła, by dała Tristanowi jeszcze jedną szansę.

Tristan Thompson publicznie ODEZWAŁ się do Khloe na swoim IG

Myślicie, że jeszcze się do siebie zbliżą?

Khloe i Tristan w czasach wielkiej miłości, Fot. FORUM/Backgrid

Khloe Kardashian, Tristan Thompson gdy byli parą, Fot. FORUM/Backgrid