W ostatnich tygodniach temat kolejnych zdrad wieloletniego partnera i ojca dziecka Khloe Kardashian nie schodził z pierwszych stron gazet. Kiedy jego domniemana kochanka pozwała go w sprawie o ustalenie ojcostwa, świat Khloe zawalił się ponownie. Teraz Tristan Thompson wydaje oświadczenie za pośrednictwem swojego Instagrama.

Tristan Thompson potwierdza ojcostwo

W poniedziałek wieczorem Tristan Thompson opublikował na swoim Instagramie wpis w którym potwierdza, że spłodził syna z Maralee Nichols. We wpisie przeprasza także swoją partnerkę z którą wówczas był w związku  – Khloé Kardashian.

Khloe Kardashian znów z Tristanem. Została skrytykowana za fryzurę córki (ZDJĘCIA)

„Wyniki testów pokazały, że jestem ojcem dziecka Maralee Nichols” – napisał 30-letni gwiazdor NBA. „Biorę pełną odpowiedzialność za swoje czyny. Teraz, gdy ojcostwo zostało ustalone, nie mogę się doczekać, aby polubownie wychować naszego syna”. Kontynuował: „Szczerze przepraszam wszystkich, których skrzywdziłem lub rozczarowałem podczas tej gehenny, zarówno prywatnie, jak i publicznie”.

W kolejnym slajdzie swojego Instastory Thompson przyznał, że jego związek z 31-letnią Nichols zranił 37-letnią Kardashian, z którą wciąż pozostawał w związku, kiedy spłodził dziecko innej.

Khloe Kardashian zajmuje się córką – True to KOPIA Tristana Thompsona (ZDJĘCIA)

– Khloé, nie zasługujesz na to. Nie zasługujesz na ból serca i upokorzenie, które ci spowodowałem” – napisał. „Nie zasługujesz na sposób, w jaki cię traktowałem przez lata”.

Przypomnijmy, że Khloe i Tristan byli ze sobą z przerwami prawie 5 lat, mają także wspólnie 3-letnią córkę True.

Czy to już definitywny koniec burzliwego romansu Kardashian-Thompson?

Khloe Kardashian z Tristanem i córką True przebrali się na Halloween

Khloe Kardashian z Tristanem i córką True przebrali się na Halloween fot. Instagram/khloekardashian

Khloe Kardashia i Tristan Thompson idą za rękę

Khloe Kardashia i Tristan Thompson idą za rękę fot. Forum/Backgrid

khloetristan9