Pan Ząbek, czyli Marcin Połoniewicz, zostanie zapamiętany, jako ten, który zranił na wizji Marzenę Rogalską. Jego nieudany „trik z gwoździem” jest szeroko omawiany zarówno w polskich, jak i zagranicznych mediach.

Zobacz też: Przebita ręka Rogalskiej w PnŚ! Takiej wtopy jeszcze nie było!

Do kolejnych kontrowersji doszło, kiedy to „iluzjonista” starał się zdystansować od wpadki, a nawet sugerować, że to incydentu wcale nie doszło.

TVP ustosunkowało się do jego wypowiedzi, przesyłając pismo z natychmiastowym zaprzestaniem dalszych komentarzy na wyżej wymieniony temat.

Dokument przeczytano w piątkowym odcinku Pytania na Śniadanie.

Władze TVP domagają się od „artysty” przeprosin oraz zaprzestania wszelkich wypowiedzi na temat incydentu, który wydarzył się 2 lipca na antenie TVP2.

Zobacz też: Marzena Rogalska tłumaczy, co stało się z jej ręką

Dodatkowo w dokumentach napisano:

Telewizja Polska wystosowała do Pana Marcina Połoniewicza pismo z żądaniem przeprosin „za nieprofesjonalne zachowanie, […] które naraziło na szwank wizerunek Telewizji Polskiej S.A. oraz redaktor Marzeny Rogalskiej, a także naraziło panią Rogalską na cierpienie fizyczne i psychiczne.

Ponadto w piśmie zawarto adnotację, w której zakazano Panu Ząbkowi sugerowanie, że incydent nie miał miejsca.

Zobacz też: Gwóźdź w dłoni Marzeny Rogalskiej to FAKE? [VIDEO]

TVP zakazuje dalszych wypowiedzi na ten temat. W piśmie umieszczono również nakaz umieszczenia przeprosin i wyjaśnień w niektórych tytułach prasowych oraz na portalach internetowych wybranych przez Telewizję Publiczną.

Co więcej, jeśli „magik” nie ustosunkuje się do przesłanych żądań, TVP przejdzie na drogę sądową z roszczeniem odszkodowawczym.

Połoniewicz już 7 lipca umieścił na swoim Fanpage oficjalne przeprosiny i wytłumaczenie swojego zachowania.

Zobacz też: Marzena Rogalska w czterech wydaniach (FOTO)

Czy to jednak wystarczy?

Iluzjonista Pan Ząbek ma przeprosić za wpadkę w Pytaniu na Śniadanie!

Iluzjonista Pan Ząbek ma przeprosić za wpadkę w Pytaniu na Śniadanie!

Iluzjonista Pan Ząbek ma przeprosić za wpadkę w Pytaniu na Śniadanie!