Joanna Opozda od 2022 roku toczy z Antkiem Królikowskim wojnę o alimenty na ich synka Vincenta. Aktorka wielokrotnie żaliła się w mediach, że nie tylko nie może liczyć na pomoc byłego partnera w opiece nad synem, ale również na wsparcie finansowe ze strony Królikowskiego. Z kolei Antek żalił się, że komornik zajął wszystkie jego konta, zabezpieczając „pięciocyfrową kwotę” i zapewniał, że robi przelewy dla żony na utrzymanie Vincenta.

Jego wersji wydarzeń nie potwierdzała jednak ani Opozda ani prokuratura i w lipcu 2023 roku media obiegła informacja, że Prokuratura Rejonowa Warszawa Wola wniosła akt oskarżenia przeciwko Królikowskiemu, który wciąż uchyla się od płacenia alimentów:

Antoni K. został oskarżony o uchylanie się w okresie od czerwca 2022 do stycznia 2023 r. od wykonania obowiązku alimentacyjnego na rzecz małoletniego syna oraz żony (są w trakcie rozwodu – przyp. red.), określonego co do wysokości orzeczeniem Sądu Okręgowego w Warszawie, gdzie łączna zaległość stanowiła równowartość co najmniej trzech świadczeń miesięcznych.

Jak ustalił Super Express, Królikowski powinien płacić 10 tysięcy złotych miesięcznie na żonę i syna. Aktor twierdzi jednak, że kwota przekracza jego możliwości.

Antoni K. usłyszał wyrok sądu. Zapadła decyzja: WINNY!

Ujawniono zarobki Antka Królikowskiego podczas rozprawy w sądzie

We wtorek 10 stycznia Antek Królikowski stawił się w Sądzie Rejonowym Warszawa Wola, by złożyć wyjaśnienia w związku z jego zatrzymaniem przez policję w lutym 2023 roku, gdy przyłapano go na jeździe pod wpływem narkotyków. Choć aktor zapewniał, że był jedynie pod wpływem medycznej marihuany, zapadł nieprawomocny wyrok wedle którego Królikowski został skazany na rok ograniczenia wolności, prace społeczne w wymiarze 20 godzin miesięcznie oraz zakaz prowadzenia pojazdów przez okres 3 lat.

Teraz okazuje się, że w trakcie rozprawy Królikowski został zobowiązany do ujawnienia swoich dochodów. Aktor przyznał, że jego zarobki są nieregularne, a on sam nie pracuje codziennie – Antek obecnie bierze udział w zdjęciach do serialu „Uroczysko”, natomiast aktualnie nie występuje w żadnym teatralnym spektaklu. Ojciec Vincenta wyznał, że na jego konto miesięcznie wpływa 10 000 zł, czyli dokładnie tyle, ile wynoszą alimenty, które powinien płacić na syna.

Antek Królikowski znów uniknął rozprawy. Drugi raz nie pojawił się w sądzie

pasekkozak

 

 

Antek Królikowski zabiera głos po swoich LICZNYCH AFERACH! „Życie nauczyło mnie pokory”

scena z: Antoni Królikowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Antoni Królikowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Antek Królikowski zawalczy w ringu?! „Proponowano mi walki”

scena z: Antoni Królikowski, SK:, , Antoni Królikowski z Izabelą na oficjalnym ważeniu zawodników Fight Club 2, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

scena z: Antoni Królikowski, SK:, , fot. Telus/AKPA

Antek Królikowski czule o nowej ukochanej Izabeli. To dla niej zostawił Joannę Opozdę

IG: antek.krolikowski