Plotka mówi, że Quentin Tarantino kocha się w Umie Thurman od lat. Zachwyciła go już na początku współpracy – gdy 20 lat temu kręcili kultowy Pulp Fiction. Reżyser docenił talent (i niewątpliwie urodę) aktorki. Potem dał jej rolę w Kill Billu.

Jednak ich prywatne drogi nie zeszły się. Thurman powiedziała kiedyś, że świetnie się bawi z Quentinem, bo oboje mają totalnie różne perspektywy. On jest ekstrawertykiem, lubi ludzi. Ona najchętniej zaszyłaby się z dala od tłumów, lubi swoje towarzystwo i niekoniecznie przepada za otwieraniem się.

Uma przez 6 lat była żoną Ethana Hawke, z którym ma dwoje dzieci – 16-letnią Mayę i 12-letniego Levona. W 2007 roku aktorka zaręczyła się z milionerem, Arpadem „Arki” Bussonem – owocem tego związku jest 22-miesięczna Rosalind Arusha Arkadina Altalune Florence Thurman-Busson.

W ubiegłym miesiącu na amerykańskich portalach gruchnęła wieść, że Uma rozstała się z partnerem.

Tarantino również nie jest teraz z nikim związany – trudno się dziwić, że po ich wspólnych sesjach w Cannes zrobiło się głośno na temat wzajemnej fascynacji. Reżyser i aktorka mieli mieszkać w jednej willi i spędzać razem mnóstwo czasu. Po powrocie do Nowego Jorku mieli znów się spotkać.

Czy to oznacza, że para w końcu się zejdzie? A może taka radość, jaką widać na twarzach obojga na zdjęciach, to po prostu oznaka przyjaźni i tego, że oboje dobrze się ze sobą czują?

No cóż. My liczymy na romans. Wiadomo;)

Uma Thurman i Quentin Tarantino mają romans?

Uma Thurman i Quentin Tarantino mają romans?

Uma Thurman i Quentin Tarantino mają romans?

Uma Thurman i Quentin Tarantino mają romans?