33-letni Leroy Brahm III został uznany za winnego śmiertelnego pobicia swojej dziewczyny, 21-letniej Annabel Meenan, z którą spotykał się od liceum. Mężczyzna z Pensylwanii już wcześniej wielokrotnie „brutalnie bił” Meenan, a wiele z pobić zostało nagranych za pomocą monitoringu domowego, który Brahm zainstalował w przyczepie kempingowej, którą dzielił z Annabel.

Oskarżony niewyobrażalnie, brutalnie i systematycznie pobił swoją dziewczynę na śmierć w ciągu nocy – powiedział prokurator okręgowy Christopher L. de Barrena-Sarobe w oświadczeniu po ogłoszeniu wyroku – Ława przysięgłych słusznie uznała, że oskarżony był winny wszystkich zarzutów.

Maura Murray tajemniczo zaginęła 20 lat temu! Już jej nie było, kiedy policja przyjechała na miejsce….

33-latek z Pensylwanii pobił swoją dziewczynę na śmierć. Następnie upuścił na nią sofę i zasnął

Ostatecznie po trwającym tydzień procesie, 33-latek został skazany za morderstwo pierwszego stopnia, wielokrotnie przypadki kwalifikowanej napaści, zwykłej napaści i lekkomyślnego narażenia innej osoby na niebezpieczeństw. Jednym z głównych powodów napaści na 21-latke miała być zazdrość Leroya o innego mężczyznę, którego obydwoje poznali na rejsie w 2021 roku i z którym zarówno on jak i jego dziewczyna utrzymywali kontakt. Zastępca prokuratora okręgowego wyjaśniła ławie przysięgłych, że Leroy „miał dość tego, że Annabel wybiera innego mężczyznę zamiast niego” i „chciał odzyskać nad nią kontrolę”.

W trakcie procesu potwierdzono, że Brahm wielokrotnie bił swoją dziewczynę, deptał jej po głowie, a na koniec upuścił na nią sofę, na której następnie usiadł i zasnął. Annabel „umarła bolesną i brutalną śmiercią” – podkreślono. Policja została wezwana do przyczepy 4 grudnia 2021 roku, po zgłoszeniu nagłego wypadku medycznego. Meenan została znaleziona na podłodze w salonie „z ranami i rozległymi siniakami na twarzy, klatce piersiowej, rękach i nogach” jak podano w komunikacie prasowym policji.

Musiał pozwać własną matkę, żeby żyć w zgodnie ze samym sobą. Florian wygrał walkę w sądzie

Wewnątrz domu śledczy odkryli plamy krwi na ścianach kuchni, rozbite szklane drzwiczki piekarnika, dziurę w ścianie i uszkodzony telefon komórkowy ofiary na podłodze. Lekarz sądowy stwierdził, że Meenan zmarła z powodu zatrzymania akcji serca z powodu spożycia kokainy i alkoholu, ale zatrzymanie akcji serca było spowodowane ciężkim pobiciem, którego doznała.

Wyrok skazujący za morderstwo pierwszego stopnia pociąga za sobą obowiązkową karę dożywotniego więzienia bez możliwości zwolnienia warunkowego. Formalny wyrok zapadnie w późniejszym terminie. Brahm nie stanął we własnej obronie i w dużej mierze milczał podczas rozprawy, która była naznaczona pokazem nagranych nagrań wideo z jego napaści na 21-letnią Annabel Rose Meenan. W trakcie procesu pokazano nie tylko nagrania, ale również wiadomości tekstowe, które mężczyzna wysyłał do 21-latki oskarżając ją o zdradę oraz wiadomość telefoniczną nagraną podczas pobicia, w której słychać jak kobieta błaga go, by przestał. Po ogłoszeniu werdyktu w sądzie Brahm został przewieziony z powrotem do więzienia hrabstwa Chester, gdzie jest przetrzymywany bez możliwości wyjścia za kaucją od czasu aresztowania w grudniu 2021 roku.

Na koniec sprawy komendant Matthew Williams z Departamentu Policji East Vincent dodał:

Chcę podziękować detektywom hrabstwa Chester i biuru prokuratora za ich sumienną pracę w tej sprawie. Pracując razem, udało nam się osiągnąć sprawiedliwość dla ofiary i jej rodziny.

Nowe informacje ws. zabójstwa 27-letniej Anastazji. Znaleziono ważny dowód w sprawie

pasekkozak