Mężczyzna, który uporał się z podejrzanym napastnikiem po strzelaninie na paradzie Kansas City Chiefs Super Bowl w Missouri. Przerwał milczenie po tym, jak opublikowano nagranie, na którym było widać całą sytuację.

Tragedia podczas parady Super Bowl. Taylor Swift przekazała 100 TYSIĘCY dolarów rodzinie ofiary

BOHATER, który złapał przestępcę!

Trey Filter, ojciec dwójki dzieci, został uchwycony przez kamerę, która podążała za podejrzanym napastnikiem, gdy mężczyzna przebiegł przez tłumy na paradzie Super Bowl. Podczas wydarzenia rozległy się strzały, w efekcie których zmarła kobieta, a 22 inne osoby zostały ranne.

Było dużo zamieszania, zdecydowanie mogłem powiedzieć, że ktoś był ścigany. Nie widziałem zbyt wiele, ale usłyszałem „Bierz go”, zobaczyłem błysk obok mnie i pamiętam, że podskoczyłem i pomyślałem: „Mam nadzieję, że to jest ten, o którym mówili”. […] Byliśmy bardzo podekscytowani, gdy dowiedzieliśmy się, że go mamy. Zaczęli krzyczeć: „Tam jest broń, tam jest broń”, więc trzymaliśmy go tam dość mocno – mówił Trey w czwartkowym programie Good Morning America.

Alexei Navalny został zamordowany, wdowa po opozycjoniście grozi Putinowi

Na nagraniu mężczyzna biegnie przez tętniący życiem tłum, a Trey chwyta go, ciągnąc go na ziemię, podczas gdy inny mężczyzna wskakuje, aby pomóc przytrzymać podejrzanego. Żona Treya, Casey, w tym czasie chwyciła za broń. Paul Contreras pojawił się w programie Today w czwartek i zidentyfikował się jako drugi mężczyzna, który zajął się podejrzanym strzelcem.

Po prostu zrobiliśmy to, co czuliśmy, że musimy zrobić w tym momencie. Nie sądzę, byśmy mogli tak po prostu odejść, będąc tam – powiedziała żona bohatera podczas wywiadu dla „NewsNation”.

Maura Murray tajemniczo zaginęła 20 lat temu! Już jej nie było, kiedy policja przyjechała na miejsce….

Ich synowie, którzy według The Post mają 12 i 15 lat, są bardzo dumni ze swojego taty. Chłopcy stali tuż obok ojca, gdy ten pomagał powalić podejrzanego na ziemię. Jak podaje magazyn „People” trzy osoby zostały zatrzymane przez policję i aresztowane jako podejrzani.