Pamiętacie Małgorzatę Rozenek z czasów, gdy nie była jeszcze Perfekcyjną Panią Domu? Stała gdzieś w cieniu męża, Jacka Rozenka, od czasu do czasu pojawiała się z nim na imprezach i w sesjach do wywiadów poświęconych jego karierze. Bez przesady można uznać, że program dał Małgorzacie przepustkę do kariery. Perfekcyjna to nie jedyna słynna dama, która udziela Polkom porad dotyczących prowadzenia domu. Urszula Chincz prowadzi podobny projekt.

Córka śp. Andrzeja Turskiego na swoim kanale YouTube zamieszcza od jakiegoś czasu filmiki poradnikowe. Zaznacza jednak, że nie chce być konkurentką dla gwiazdy TVN-u:

– Absolutnie nic o tym nie wiem, nie mam zupełnie takich planów. „Perfekcyjna pani domu” to jest kolosalna produkcja, nie wiem, ile osób tam pracuje, ale jest to zupełnie inny format. Uwielbiam oryginał, uwielbiam Antheę Turner, którą oglądałam wiele lat temu. Natomiast robię zupełnie swoją, inną rzecz i na inną skalę – wyznała w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

Co ciekawe, wszystkie materiały kręcone przez Urszulę są wykonywane w jej prywatnym domu:

– Nie wynajduję sposobów, tylko dzielę się swoimi. Te rady, które przekazuję, znam z własnego życia. Po drugie wszystko gramy u mnie w domu i od zawsze „Pedantula” miała swoją siedzibę u mnie w domu i w takich rzeczywistych realiach rodziny. Tu jest trochę brudno, tam jest trochę bałagan, ale trzeba to wszystko jakoś ogarnąć. I myślę, że to też sprawia, że te rady są rzeczywiście takie życiowe, a nie teoretyczne.

Skorzystacie?

&nbsp

Urszula Chincz chce wygryźć Małgorzatę Rozenek? (VIDEO)

Urszula Chincz chce wygryźć Małgorzatę Rozenek? (VIDEO)

Urszula Chincz chce wygryźć Małgorzatę Rozenek? (VIDEO)