Kolejny związek z Hollywood dobiegł końca. Vanessa Hudgens (31 l.) i Austin Butler (28 l.) uchodzili za naprawdę zgraną parę, jednak postanowili rozstać się po 9 latach.

Vanessa Hudgens z chłopakiem na spacerze; to ON zagra Elvisa Presleya (ZDJĘCIA)

Vanessa Hudgens i Austin Butler już nie są razem

Vanessa Hudgens i Austin Butler byli ze sobą prawie 10 lat. Para uchodziła za „ostatnich” przedstawicieli prawdziwej miłości w Hollywood. 

Vanessa i Austin są oficjalnie singlami, a Vanessa już mówi bliskim o ich zerwaniu – zdradziła osoba z bliskiego otoczenia byłej pary portalowi HollywoodLife

Para zaczęła spotykać się w 2011 roku. Od tamtego czasu zakochani pojawiali się wspólnie na imprezach branżowych, chętnie udostępniali na swoich social-mediach romantyczne fotografie. Mimo, że nie zaręczyli się przez tyle lat, to ich miłość była silna. Wszystko wskazuje na to, że nawet tak sile uczucie może się kiedyś wypalić.

Vanessa jest aktorką, jednak największą rozpoznawalność zyskała z sprawą występów w filmach z serii High School Musical. Austin Austinem może pochwalić się sporym sukcesem na swoim koncie – to on zagra legendę rock’n’rolla, Elvisa Presleya w filmie o muzyku. Być może napięte harmonogramy spowodowały, że para zaczęła się od siebie odsuwać.

Vanessa Hudgens i Austin Butler na ściankach:

View this post on Instagram

I love matching 😝

A post shared by 🔮Vanessa Hudgens🔮 (@vanessahudgens) on

View this post on Instagram

My 👸🏻

A post shared by Austin Butler (@austinbutler) on

Pasowali do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Vanessa Hudgens bez makijażu i retuszu na okładce magazynu. Wyznała, że miała już kryzys wieku średniego

Vanessa Hudgens chwali się nową fryzurą! Wygląda jak Kardashianka

Austin Butler i Vanessa Hudgens; ostatnia perfekcyjna para w Hollywood?