Zac Efron (32 l.) nie wystąpił we wspólnym śpiewaniu piosenki „We’re All In This Together” aktorów z serii filmów „High School Musical”. Efron próbował się z tego wykręcić, ale wymówki jakie podawał były naprawdę słabe. Co było prawdziwą przyczyną jego niechęci. Zobaczcie sami.

Ashley Tisdale tak radzi sobie z nudą podczas kwarantanny – odtworzyła taniec z High School Musical

Zac Efron nie chciał śpiewać razem ze swoją ex

Zac Efron i Vanessa Hudgens sławę i rozpoznawalność zdobyli po występie w „High School Musical„. Film dla nastolatków doczekał się aż trzech części. Przystojny Efron i Vanessa przez pięć lat tworzyli jeden z najgorętszych związków. Wydawało się, że są nierozłączni. Życie jednak zweryfikowało ich uczucie, a po czasie wyszło, że z pozoru idealny związek był niezdrowy.

Wytwórnia Disney’a wpadła na pomysł zorganizowania ponownego zjednoczenia aktorów, jednak Zac nie chciał brać w tym udziału. Z uwagi na wieloletnią znajomość z reżyserem całej serii, zgodził się wystąpić jako zapowiadający utwór – jednak śpiewanie obok Vanessy wiązało się dla niego ze zbyt dużą ilością uczuć.

Zac dokonał tak wiele w czasie swojej kariery, by uczcić swój czas w High School Musical, ale też nie utkwić w nim, bo on chce rozwijać się dalej. Było tak wiele dobrych momentów i wspomnień z tym związanych, ale było też wiele cierpienia, a to było związane z jego czasem z Vanessą Hudgens – zdradziła osoba z bliskiego otoczenia aktora w rozmowie z HollywoodLife.

Aktor mimo, że spotykał się z Vanessą pięć lat – nie był w stanie porozmawiać z nią przez kamerkę internetową.

Z tego co powiedział informator, okazało się – że Zac i Vanessa od jakiegoś czasu nawet ze sobą nie rozmawiają. Efron unika swojej ex jak ognia i nie chce nawiązywać z nią kontaktu.

Oni ze sobą nie rozmawiają, więc wspólna praca w takiej sytuacji byłaby zdecydowanie zbyt trudna, bo on chciałby poćwiczyć, by wszystko wypadło idealnie. Nie spodziewajcie się, by Zac zaśpiewał jakąkolwiek piosenkę z filmu w najbliższym czasie. Wiąże się z tym zbyt duży bagaż – dodało źródło.

Jak myślicie, co takiego mogło się wydarzyć w ich związku, że Efron darzy swoja byłą dziewczynę taką niechęcią?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Vanessa Hudgens ma NOWEGO chłopaka?! Spędzili razem miły wieczór

SZOK! Vanessa Hudgens i Austin Butler ROZSTALI się po 9 latach związku

Zac Efron prawie umarł! Do wypadku doszło podczas kręcenia programu telewizyjnego