Jesteście nabrani! – tak zaczyna się oficjalny list napisany przez nową grupę Tomka Luberta, Video, w odpowiedzi na dzisiejsze doniesienia Super Expressu.

Ich zdaniem w prowokację uwierzyła wyjątkowo spora część mediów i – co najważniejsze – sama zainteresowana, czyli Doda.

Nasza wiara w polskich Internautów jednak nie osłabła, gdyż większość Narodu szybko złapała dowcip i wraz z nami dała się ponieść fali radości i szydery uknutej bardzo cienkimi nićmi. Tym, którym jednak zabrakło dystansu i pogody ducha, wyjaśniamy (nie ma nic gorszego niż tłumaczenie dowcipu…): ani tytuł naszej premierowej piosenki „Diamond Beach” ani historyjka o ekskluzywnym hotelu w Turcji nie są prawdziwe! Prawdziwe jest jedynie nasze zażenowanie oryginalnym, niepoprawnym i rażąco niegramatycznym tytułem płyty (co na szczęście również wielu Internautów dostrzegło), jak i jej groteskową muzycznie i tekstowo zawartością – czytamy dalej.

Zdaniem grupy nie było co liczyć na to, że Doda zrozumie podpuchę, ale fakt, że nikt z jej świty tego dostrzegł było dla Video sporym zaskoczeniem:

Nie spodziewaliśmy się, że Dorota zrozumie nasz banalny dowcip (jej wysokie IQ jest równie autentyczne, jak biust!), ale że w jej służbie pracują tak ciężko myślący „doradcy” – to nas mocno zdziwiło. Gratulując Dorocie medialnego zamieszania wokół solowej kariery i każdego kolejnego rozwodu, współczujemy jednocześnie współpracowników i braku poczucia humoru…

Ponoć Video swój \”pierwszy poważny singiel\” wypuszcza już we wrześniu i kto wie, czy do tego czasu nie zrobi kolejnego szumu?

Ale najpierw zobaczymy, czy i jak zareaguje na ten list Doda.

A jeszcze bardziej interesuje nas Wasza reakcja i opinia.