Vin Diesel świętował właśnie swoje 55. urodziny w Rzymie, jedząc kolację z nieoczekiwanym gościem: 76-letnią laureatką Oscara Helen Mirren. Oboje zostali zauważeni w znanym wśród celebrytów Antica Pesa, która ma siostrzaną lokalizację na Brooklynie.

Słynne zdjęcia Vina Diesela z jachtu obiegły świat

Diesel miał na sobie marynarkę, którą następnie zdjął, aby odsłonić podkoszulek, pasujący do upalnych temperatur […] Diesel siedział w ogródku restauracji i popijał czerwone wino z Mirren, następnie pił urodzinowe prosecco […] Jedli włoskie klasyki, takie jak cacio e pepe i wędzoną kaczkę – powiedział świadek.

Vin Diesel spędza urodziny z Helen Mirren

„Świetnie się bawili, wygląda na to, że Diesel i Mirren stali się dobrymi przyjaciółmi podczas kręcenia filmu „Szybcy i Wściekli. Kiedy obsługa i goście śpiewali mu „Happy Birthday”, aktor zmienił tekst na „Happy birthday, dear Helen”, ponieważ jej urodziny są 26 lipca”, dodało rzymskie źródło.

Tak Vin Diesel zakpił z włoskiego artysty i jego BANANA za 100 tys. euro

76-letnia Mirren powiedziała wcześniej mediom, że sama wybłagała Vina Diesela o rolę w filmie, kiedy zobaczyła go na imprezie w Hollywood. Helen Mirren z pewnością jest szczęśliwa, że ​​w końcu jest częścią rodziny „Szybcy i Wściekli”.

Fot. Forum

Fot. Forum

Fot. Forum