Andrzej Piaseczny (50 l.) wczoraj opublikował nagranie, na którym mówi podłączony do aparatury. Muzyk zaraził się koronawirusem i bardzo ciężko przechodzi chorobę. Viola Kołakowska oskarżyła go o udawanie.

Viola Kołakowska oskarża Andrzeja Piasecznego o udawanie zarażenia koronawirusem

Viola Kołakowska już od samego początku pandemii, stanowczo się jej sprzeciwia. Została naczelną koronasceptyczką polskiego show-biznesu.

Te gwiazdy to KORONASCEPTYCY. Kto w polskim show-biznesie wierzy w spisek? NAJLEPSZE CYTATY

Piasek opublikował nagranie, aby przestrzec innych. Powiedział:

Kochani wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co może się z nami wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj.

Lara Gessler i jej mąż mają koronawirusa. Zdradzają, jak się czują

Viola Kołakowska odniosła się do tego na swoim profilu.

Cóż to jest za żenada. Kiepski aktor z ciebie Andrzej, naprawdę zły… Co to jest za obrzydliwa propaganda… Do czego jeszcze się posuną??? Co za to dostałeś???

Po fali krytyki nagrała jeszcze swoją wypowiedź:

Moi drodzy. Takie jest moje zdanie. I nie tylko moje. Dla mnie ktoś kto jest ciężko chory nie nagrywa takich rzeczy. Z resztą sorry, moim zdaniem stan jego jest całkiem dobry. A już to że ma siłę w ogóle mówić… Oczywiście dla mnie – mówię za siebie i mam do tego prawo – zagrywa się totalnie i źle to robi. Po prostu jest to tak czytelne, że nie wiem kim trzeba być i jakim naiwniakiem, żeby myśleć, że jest inaczej.
Viola Kołakowska oskarża Piaska o udawanie COVID

Viola Kołakowska oskarża Piaska o udawanie COVID fot. Instagram/violkakolakowska

scena z: Viola Kołakowska, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Viola Kołakowska

scena z: Viola Kołakowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Andrzej Piaseczny

scena z: Andrzej Piaseczny, SK:, , fot. AKPA/AKPA