Viola Kołakowska (42 l.), była modelka i partnerka Tomasza Karolaka stanęła ostatnio na barykadzie wzniesionej przez przeciwników poczynań rządu w kwestii jego walki z koronawirusem.

Drama na linii Viola Kołakowska – Hanna Lis. Kołakowska dogryzła Lisowej: „myślałam że ma więcej oleju w głowie”

Celebrytka nie ustaje w komentowaniu bieżącej sytuacji. Kołakowska uważa, że kroki przedsięwzięte przez władze były i są niewspółmierne do zagrożenia. Była modelka jest zdania, że ograniczanie wolności ludziom jest bezprawne i szkodliwe. Viola nawołuje do wychodzenia z domu bez maseczek, powtarzając często, że „oddech to życie” oskarża władze, że absolutnie nie działają dla dobra obywateli – wręcz przeciwnie, zarzuca im szkodzenie ludziom.

Kilka dni temu rząd Mateusza Morawieckiego podjął decyzję o otwarciu przedszkoli – część rodziców, która nie może sobie już pozwolić na opuszczanie pracy, może posłać dziecko do placówki. Wprowadzono jednak mnóstwo obostrzeń i ograniczeń. Chodzi między innymi o rygorystyczną dezynfekcję, utrzymanie ilośći osób i odległości między dziećmi, wietrzenie sal.

Viola Kołakowska namawia fanów do łamania zasad kwarantanny

Na swoim InstaStory Viola pokazała zdjęcie z ekranu Polsat News z infografiką dotyczącą ograniczeń w przedszkolach, żłobkach i szkołach. Kołakowskiej puściły chyba nerwy, bo napisała ostry komentarz:

Ja się zastanawiam czy ministra zdrowia nie trzeba już wysłać w kaftanie bezpieczeństwa na przymusowe leczenie psychiatryczne… – napisała Kołakowska.

A co Wy myślicie o nowych przepisach?

InstaStory Violi Kołakowskiej na temat ministra Szumowskiego

InstaStory Violi Kołakowskiej na temat ministra Szumowskiego

minister zdrowia Łukasz Szumowski

Warszawa, 06.04.2020. Sejm, posiedzenie, minister zdrowia Łukasz Szumowski, Adam Chełstowski / Forum

Viola Kołakowska

Viola Kołakowska, fot. Baranowski/AKPA

Viola Kołakowska

Viola Kołakowska fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Viola Kołakowska

Viola Kołakowska, fot. Krzemiński Jordan/AKPA