Dorota Gardias (40 l.) postanowiła odpowiedzieć na zarzuty Violi Kołakowskiej (43 l.) według której, Andrzej Piaseczny (50 l.) udaje zarażenie się koronawirusem. Pogodynka nie ukrywała, że jest wstrząśnięta oskarżeniem aktorki i nie szczędziła ostrych słów w jej stronę. Co powiedziała?

Dorota Gardias o SKUTKACH ubocznych po koronawirusie. Nie wszystko wróciło do normy

Dorota Gardias uderza w Violę Kołakowską

Dorota Gardias w dalszym ciągu mierzy się z powikłaniami po przejściu covid-19. Dziennikarka podobnie jak Andrzej Piaseczny wylądowała w szpitalu z trudnościami z oddychaniem z powodu zmian, jakie zaszły w płucach.

Muzyk opublikował dramatyczne wideo na swoim Instagramie, gdzie ku przestrodze pokazał się z podpiętym tlenem. Piaseczny po 10 dniach chorowania został przewieziony do szpitala.

Viola Kołakowska do chorego na COVID Piaska: „Kiepski aktor z ciebie Andrzej”

Całe wideo skomentowała Viola Kołakowska, która dodała – że Andrzej jest marnym aktorem a jego zły stan zdrowia to jawna manipulacja. Jej słowa skomentowała Dorota Gardias, która we wrześniu zeszłego roku przebywała w szpitalu z powodu koronawirusa. Dziennikarka nie kryła zaszokowania w rozmowie z „Faktem”.

To wstrząsające i skandaliczne. Jak można atakować człowieka, który oddycha z trudem i jest w szpitalu. W głowie mi się to nie mieści i brakuje mi słów – zaczęła pogodynka.

Gardias podkreśliła, że Kołakowska powinna się wstydzić publicznie oskarżając kogoś o udawanie choroby, wykazując się przy tym brakiem empatii.

Rozumiem, że można być koronasceptykiem, nie zgadzać się z pewnymi działaniami, decyzjami rządzących, ale zarzucać człowiekowi, który ledwo dycha, że udaje? To skandal – dodała Dorota.

Postawę Violi Kołakowskiej skrytykowała również Maffashion, czy Karolina Korwin-Piotrowska.

A Wy, zgadzacie się z Dorotą Gardias?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Andrzej Piaseczny trafił do szpitala. Ledwo mówi (WIDEO)

Viola Kołakowska atakuje Łukasza Szumowskiego: „Okrada nas i niszczy nasze życie”

Dorota Gardias była STYGMATYZOWANA przez sąsiadów po przejściu koronawirusa

Elegancka Dorota Gardias na ściance.

Dorota Gardias, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

Viola Kołakowska na imprezie branżowej.

Viola Kołakowska, fot. Krzemiński Jordan/AKPA.