Jennifer Aniston skończyła 51 lat. Patrząc na nią, naprawdę trudno w to uwierzyć. Wciąż zachwyca figurą, urodą i młodzieńczym wyglądem. To, że nie wygląda na swój wiek udowodniła ostatnio podczas sesji zdjęciowej dla Interview Magazine. Te zdjęcia są niesamowicie gorące!

Gdzie się podziała Jennifer Aniston na tegorocznych Oscarach?

Jennifer Aniston w sesji dla Interview Magazine

Magazyn zrobił niespodziankę aktorce i wywiad z nią, a także sesję opublikowali w dniu jej urodzin. Jennifer nie kryła zaskoczenia, ale przyznała, że jest dumna, że może świętować urodziny z taką okładką na swoim koncie.

Dziękuję @interviewmag za tą urodzinową niespodziankę. Nie miałam pojęcia, że to wyjdzie dzisiaj. Czuję się dumna i zaszczycona, że mogę świętować z tą okładką. Dzięki zespołowi Interview za celebrowanie kobiet w każdym wieku … okazuje się, że 51 lat to niezła zabawa – napisała na Instagramie.

ALE PLOTA! Jolie zadzwoniła do Aniston, która jest w ciąży, żeby jej powiedzieć TO?!

W Interview znalazła się także rozmowa z Jennifer Aniston, którą przeprowadziła z nią Sandra Bullock. Panie miały okazję poznać się podczas gali Złotych Globów w latach 90. Choć sesja zdjęciowa jest gorąca, a Jen wygląda na niezwykle pewną siebie kobietę, to w wywiadzie się otworzyła i opowiedziała o trudnym dzieciństwie, o którym nie każdy chciałby mówić.

Aktorka zrobiła się tak wylewna po pytaniu, jakie zdała jej Bullock: „W jaki sposób udaje ci się zachować pozytywne nastawienie, gdy życie nie idzie zgodnie z planem?”. Wpływ na to ma jej przeszłość, a także niezbyt dobre relacje z matką – Nancy Dow.

Myślę, że to dzięki dorastaniu w domu, który był zdestabilizowany. Czułam się zagrożona, obserwując, jak dorośli nie są dla siebie mili i będąc świadkiem pewnych ludzkich zachowań, które skłoniły mnie do myślenia: Nie chcę tego robić. Nie chcę taka być. Nie chcę doświadczać takich emocji, które teraz czuję. Nie chcę, aby ktokolwiek, z kim kiedykolwiek się zetknęłam, kiedykolwiek coś takiego poczuł – odpowiedziała szczerze.

ZOBACZ TEŻ:

Jennifer Aniston spotkała się z byłym chłopakiem, Johnem Mayerem?

Piękna łazienka i OGROMNA garderoba – Jennifer Aniston pokazuje na Instagramie SWÓJ DOM

Brad Pitt i Jennifer Aniston 18 lat temu i dziś! Jedna rzecz się nie zmieniła…