Zdawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach chyba każdy ma konto na Instagramie. Zwłaszcza gwiazdy, bo dla nich konto w mediach społecznościowych często na korzyści finansowe, a za publikację jednego wpisu mogą zgarnąć naprawdę sporo pieniędzy. Im większa gwiazda, tym większe zarobki. Niektórzy jednak wstrzymują się, jak najdłużej przed zrobieniem tego pierwszego kroku, czyli przed założeniem konta.

Serial „Przyjaciele” zawładnął światem. 10 CIEKAWOSTEK

Matthew Perry ma konto na Instagramie!

Przez długi czas na Instagramie na próżno było szukać konta Jennifer Aniston. Wielka gwiazda, którą kochają nie tylko fani „Przyjaciół” założyła profil dopiero w październiku ubiegłego roku. Aktorka w błyskawicznym tempie zyskała obserwatorów. W ciągu jednego dnia zaobserwowało ją blisko 10 milionów osób, a dziś tych osób jest prawie 30 milionów.

Teraz śladem Jennifer Aniston idzie jej kolega. Matthew Perry, znany z roli Chandlera Binga w serialu „Przyjaciele” w końcu pojawił się na Instagramie. Nowiną pochwaliła się Lisa Kudrow, dobrze znana fanom serialu „Przyjaciele”. Opublikowała ich wspólną fotkę i powitała go opisem.

W końcu! Yey! Nie mogę uwierzyć własnym oczom! Witaj na Instagramie Matthew Perry – napisała aktorka.

Matthew Perry na razie nie opublikował jeszcze żadnego wpisu na swoim profilu, na którym dotychczas zgromadził 1,7 miliona obserwatorów. Mamy nadzieję, że wkrótce opublikuje jakąś fotkę, a najlepiej z kolegami i koleżankami z „Przyjaciół”. Przypomnijmy, że właśnie wspólną fotką z przyjaciółmi zadebiutowała na Instagramie właśnie Jenn.

https://www.instagram.com/p/B8O7UhSHNjO/

ZOBACZ TEŻ:

Fani serialu „Przyjaciele” oniemieją z zachwytu!

Nie uwierzysz, jak Emilia Clarke zareagowała na najlepszy tekst Matta LeBlanc!

Piękna łazienka i OGROMNA garderoba! Jennifer Aniston pokazuje na Instagramie SWÓJ DOM

 

„Przyjaciele”/fot. Forum

„Przyjaciele”/fot. Forum