Wiosną szukamy świeżych inspiracji, w tym modowych/ W sezonie wiosna-lato 2020 klimat odradzającej się natury skłania nas do koncentrowania się na subtelnej stronie kobiecości, pełnej naturalnego piękna i autentyzmu. Właśnie takie stylizacje znajdziemy w nowej kolekcji marki Born2be. Efemeryczne krajobrazy, skupienie się na związkach z przyrodą i oczywiście zawsze modny vintage to kolejna odsłona kampanii Essensual.

Najnowsza wiosenno-letnia kolekcja marki stawia na zwiewne tkaniny, kwiatowe motywy oraz drapieżne printy. Z jednej strony są tu subtelne, romantyczne kwiaty, a z drugiej – zwierzęce wzory, w założeniu mające odzwierciedlać siłę i moc kobiety. Limitowana kolekcja born2be uwodzi naturalnością.

W rolach głównych występują oczywiście lekkie sukienki. Połączenie delikatnych tkanin i piękna przyrody to utrzymany w typowo wiosennej kolorystyce miks bohemy i elegancji z przełomu lat 60. i 70. Dobrze skrojone fasony dopasowane do sylwetki są doskonałą propozycją dla kobiet ceniących wygodę i jednocześnie łatwość tworzenia oryginalnych stylizacji w klimacie boho.

Marka po raz kolejny sięga też po motyw przeciwieństw, łącząc lekkie tkaniny z oversize’owymi elementami, przywołując wciąż modny styl vintage. Materiały, tekstury i printy, połączone są w palecie neutralnych barw.

Kolekcja Born2be Essensual Limited Campaign SS20 jest dostępna od 17 kwietnia na www.born2be.pl.

 

Materiał promocyjny