Katarzyna Warnke (44 l.) może pochwalić się nie tylko aktorskim talentem, ale też oryginalną urodą, którą podkreśla minimalistycznymi stylizacjami. Okazuje się jednak, że nie wszystkim wygląd aktorki przypadł do gustu.

Katarzyna Warnke zdradziła imię córeczki. Częsty wybór wśród gwiazd

Kasia Warnke skrytykowana przez chirurga plastycznego

Dr Mehryar Ray Taban, specjalista z dziedziny medycyny estetycznej, zamieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie aktorki. Nie był to jednak wpis, którego celem było skomplementowanie jej urody.

Piotr Stramowski na spacerze z dzieckiem. Fani zwrócili uwagę na jego NOWY wizerunek

Lekarz skrytykował sposób wykonania zabiegu pod oczy.

Czego nie robić! Polska aktorka Katarzyna Warnke prawdopodobnie miała zbyt agresywną korektę górnych powiek, skąd usunięto zbyt dużo tłuszczu (przez innego chirurga). Ważne, aby operacja oczu miała naturalny rezultat. Skontaktuj się z ekspertem – zachęca do nawiązania kontaktu lekarz.

Taban zaznaczył, że nie zapoznał się z przypadkiem Kasi Warnke, a swój osąd oparł na zdjęciach znalezionych w sieci. Warto zwrócić również wagę na to, że do porównania doktor wybrał wyjątkowo niekorzystne ujęcie – bronzer i perłowy makijaż zawsze dodają kilku lat, a kadr niemalże pozbawiający fotografowaną osobę włosów, zawsze będzie sprawiał wrażenie nienaturalnego.

Pod postem wywiązała się burzliwa dyskusja. Jedni współczuli aktorce, inni zarzucali lekarzowi nieczystą reklamę.

Katarzyna Warnke pokazała się w stroju kąpielowym po porodzie. Fani: „ale piękna figura”

Kto ma rację?

scena z: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Katarzyna Warnke, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Warnke na ściance

Katarzyna Warnke/fot. AKPA