Beata Tyszkiewicz (81 l.),  ze względu na pochodzenie arystokratyczne nazywana „polską damą polskiego filmu”, chce odpocząć od show-biznesu. Aktorka i wieloletnia jurorka w programie „Taniec z Gwiazdami” nie planuje wracać do telewizji.

Beata Tyszkiewicz w mocnych słowach staje w obronie Justyny Żyły!

Beata Tyszkiewicz nie wróci do telewizji

Beata Tyszkiewicz już jakiś czas temu usunęła się w cień i zrezygnowała z życia publicznego. Spowodowane było to problemami zdrowotnymi. Tyszkiewicz w 2017 roku przeszła dwa zawały. Od tego momentu na próżno szukać jej w telewizji. Czasem zdarzało jej się jeszcze komentować, na prośbę mediów, niektóre sytuacje z „Tańca z Gwiazdami”. Choć w show nie pojawia się już od kilku lat, to część osób miała nadzieję, że powróci do oceniania uczestników. Nic z tego.

Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem. Dzisiejsze pokolenie ma do tego inny stosunek. Aktorki pokazują się w dresach i bez makijażu, a moja mama zawsze była osobą zadbaną – wyznała w „Super Expressie” córka Beaty Tyszkiewicz.

ZOBACZ TEŻ:

Taniec z gwiazdami: Julia Wieniawa zatańczy za duże pieniądze, kto jeszcze wystąpi w 11. edycji show?

Zachwycająca Mille Bobby Brown w stylowym komplecie od LV. Trudno uwierzyć, że ma tylko 15 lat

Podchwytliwe pytanie z „Milionerów”. Wszyscy się dziwią, że uczestnik to wiedział

Beata Tyszkiewicz/fot. Kurnikowski/AKPA

Beata Tyszkiewicz/fot.Jacek Kurnikowski/AKPA