Crystal Hefner otworzyła się na temat lepszych „relacji” ze swoim ciałem po latach spędzonych w rezydencji Playboy’a. Wdowa po Hugh Hefnerze po raz pierwszy mówi o „wewnętrznym cierpieniu” i tym, jak żyje się jej z ciałem bez zbędnych implantów i iniekcji.

Jak większość z was wie, podczas moich lat w rezydencji „Playboya” dorastałam, dojrzewałam […] Krótko mówiąc, seks się sprzedaje – powiedziała Crystal Hefner, która była ostatnią żoną zmarłego w 2017 roku Hugh Hefnera.

Jak dziś wygląda wdowa po Hugh Hefnerze? Crystal całkiem zmieniła styl!

Crystal Hefner o życiu z Hugh Hefnerem 

Modelka w nowym reality show wspomina „wewnętrznym cierpieniu”⁣. O próbie życia dla innych, zanim podjęła decyzję o usunięciu „wszystkiego, co sztuczne” ze swojego ciała, dodając: „Jestem bardziej autentyczna, wrażliwa i czuję, że należę bardziej do siebie. Jestem moja”.

Nie wiem, czy czułam się lepiej przez ubieranie się w skąpe stroje, pokazującą dekolt itp…, czy po prostu czułam, że tego ode mnie oczekiwano. – zauważyła. Ale teraz mogę śmiało i w 100% z dumą powiedzieć, że skromność jest tym, co mnie wzmacnia w dzisiejszych czasach, a ponieważ wewnętrznie czuję się o wiele lepiej, prawdopodobnie tak będzie przez resztę mojego życia – wyznała.

Holly Madison wspomina „traumatyczną” pierwszą noc z Hugh Hefnerem: „Wepchnięto go na mnie”

Pochodząca z Kalifornii modelka wyjaśniła również, że jej nowy punkt widzenia zainspirował jej misję „próbowania i pomagania innym na wszelkie sposoby”, a jednocześnie „pozostania wiernym sobie”, mówiąc:

Mam nadzieję, że wszyscy będziecie wierni sobie i temu, co wydaje się słuszne – dodała.

Syn Hugh Hefnera, Cooper Hefner, wziął ŚLUB z gwiazdą Harry’ego Pottera!

 

Hugh Hefner i Crystal Harris Fot. Forum

Fot. Forum