Weronika Rosati (35 l.) udzieliła na łamach Wysokich Obcasów wstrząsającego wywiadu.

Weronika Rosati jeszcze nigdy tak szczerze nie powiedziała o byłym związku. „Wtedy zrozumiałam, czym jest metoo”

Weronika Rosati oskarża byłego partnera o przemoc

Podczas rozmowy z Magdaleną Środą, aktorka oskarżyła swego byłego partnera o to, że znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie.

Wkrótce po tym, jak internet obiegły fragemnty wywiadu, Weronika Rosati poinformowała na swoim Instagramie, że policja wszczęła postępowanie wobec jej byłego partnera:

Oficjalnie moge potwierdzić że policja wszczęła postępowanie przeciw mojemu byłemy partnerowi i ojcu mojego dziecka za znęcanie się psychiczne i fizyczne nade mna 💪🏼 – pisze aktorka.

Po czym przywołuje ich rozmowy:

„Myślisz, że ci uwierzą? Bóg i aktoreczka?
Czy jako aktorka jestem mniej wiarygodna niż lekarz? Przecież wiarygodność człowieka nie jest związana z pracą i płcią, ale z etyką, kulturą i postępowaniem człowieka. Lekarz, który przez 30 lat oszukiwał swoją żonę, inne kobiety, dzieci, przyjaciół, rodzine, środowisko? Zresztą środowisko być może wiedziało. Ale nikt tego nie potępiał – pisze Rosati.

WOW! Weronika Rosati w NAJPIĘKNIEJSZEJ sukni wieczoru (ZDJĘCIA)

Weronika Rosati: zaczęła się fala hejtu, że jestem kłamczuchą, wariatką, dz*wką…

W końcu dodaje z goryczą:

Gdy ja powiedziałam, zaczęła się fala hejtu, że jestem kłamczuchą, wariatką, dz*wką… .Jak to zwykle: kobietom insynuuje się romanse, rozstania, alkoholizm i operacje plastyczne. To kobiety się ocenia, poucza, wydrwiwa, obraża. Prywatność mężczyzn jest z reguły chroniona, jeśli oczywiście chcą ją chronić.” żadna przemoc nie jest prywatna, bo jest prawdziwym skandalem. jak myślicie bede posadzona o mściwość , że jestem dziwka , niezrównoważona wariatka, czy może kłamczucha? a może wszystkim tym i gorzej? #metoo #dzienkobiet @metoomvmt – kończy swój post Rosati.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Ja i Madeleine na okladce - jutro @gazeta_wyborcza @wysokieobcasy.pl czytajcie 🙏🏼 🙏🏼🙏🏼 oficjalnie moge potwierdzić że policja wszczęła postępowanie przeciw mojemu byłemy partnerowi i ojcu mojego dziecka za znęcanie się psychiczne i fizyczne nade mna 💪🏼 " Myślisz, że ci uwierzą? Bóg i aktoreczka? Czy jako aktorka jestem mniej wiarygodna niż lekarz? Przecież wiarygodność człowieka nie jest związana z pracą i płcią, ale z etyką, kulturą i postępowaniem człowieka. Lekarz, który przez 30 lat oszukiwał swoją żonę, inne kobiety, dzieci, przyjaciół, rodzine, środowisko? Zresztą środowisko być może wiedziało. Ale nikt tego nie potępiał. Gdy ja powiedziałam, zaczęła się fala hejtu, że jestem kłamczuchą, wariatką, dziwką… .Jak to zwykle: kobietom insynuuje się romanse, rozstania, alkoholizm i operacje plastyczne. To kobiety się ocenia, poucza, wydrwiwa, obraża. Prywatność mężczyzn jest z reguły chroniona, jeśli oczywiście chcą ją chronić." żadna przemoc nie jest prywatna, bo jest prawdziwym skandalem. jak myślicie bede posadzona o mściwość , że jestem dziwka , niezrównoważona wariatka, czy może kłamczucha? a może wszystkim tym i gorzej? #metoo #dzienkobiet @metoomvmt

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

scena z: Weronika Rosati, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA
scena z: Weronika Rosati, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Weronika Rosati, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA