Filip Chajzer kilka dni temu dał się przyłapać na mieście z tajemniczą partnerką –  na zdjęciach „Pudelka” prowadzący „Dzień dobry TVN” okazywał wobec niej czułe gesty i pocałunki.

Filip Chajzer walczy z DEPRESJĄ. Zdobył się na osobiste wyznanie: „Strach przed wyjściem na ulicę”

Filip Chajzer rozstał się z partnerką?

Zdjęcia wywołały ogromny skandal w sieci, ponieważ do tej pory Filip Chajzer oficjalnie był związany z dziennikarką Małgorzatą Walczak. Para w 2017 roku powitała na świecie syna Aleksandra.

Małgorzata Walczak, jak i Filip Chajzer w miniony weekend postanowili odnieść się do zdjęć paparazzi. Umieścili na swoich Instagramach dość enigmatyczne oświadczenia:

Moi drodzy. Od komentowania prywatnych spraw zawsze byłam daleko. Dlatego wraz z Filipem prosimy o uszanowanie naszego prywatnego życia. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze. Dziękujemy z góry – napisała Walczak.

Filip Chajzer drogo zapłacił za swój koszmarny „żart” na wizji

Moi drodzy. Wylewne komentowanie życia prywatnego to jak dobrze wiecie nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie jak tylko się da prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze. Dziękujemy z góry – oświadczył Chajzer.

Małgorzata Walczak tuż po pojawieniu się w sieci zdjęć Filipa Chajzera z tajemniczą partnerką opublikowała wymowny post na swoim Instagramie – grafikę z napisem: „Być tu i teraz bywa trudno”. Jak można się domyślać, dziennikarka przechodzi trudne chwile.

POTURBOWANY Filip Chajzer PRZEKLĄŁ na wizji! „O kur*** trochę mnie przegięło!”

Warto zauważyć, że obydwoje nie napisali wprost, że rozstali się przed spotkaniem prezentera z inną kobietą, ani, że teraz podjęli decyzję o rozstaniu.

Filip Chajzer, Małgorzata Walczak

Filip Chajzer, Małgorzata Walczak Fot. Baranowski/AKPA