Ewelina Kubiak to gwiazda znana szerzej jako „Ewelona” z kontrowersyjnego programu stacji MTV „Warsaw Shore”. Dziś aktywnie działa na Instagramie, gdzie najczęściej chwali się operacjami plastycznymi, których lista jest imponująco długa i wciąż się powiększa.

Internauci w szoku, jak teraz wygląda Ewelona! „Wyglądasz jak kaleka”

Ewelona oskarżona o przerabianie zdjęć

Ostatnio Ewelona wzięła udział w nowym reality show Playera i TVN7  „Królowe przetrwania”. Udział wzięły z nią także Aneta Glam, Marta Linkiewicz i Natalia Janoszek.

Jednak największe emocje wzbudza była weteranka „Warsaw Shore”, która do tej pory głównie pokazywała się w mediach społecznościowych. Teraz okazuje się, że nieco inaczej wygląda w telewizji, a inaczej na Instagramie.

Co za metamorfoza. Ewelina Kubiak przefarbowała się na RUDO!

Teraz celebrytka ogłosiła na Instagramie, że w niedzielę zrobi live’a i opowie o programie „Królowe przetrwania”. Opublikowała też zdjęcie z planu reality show, na którym jest w obcisłym kombinezonie i cała w błocie.

Ewelona pokazała zdjęcia z liceum. Tak wyglądała przed wszystkimi operacjami plastycznymi!

Internauci jednak w kometarzach zwrócili uwagę na to, że wygląda znacznie inaczej niż na Instagramie:

  • W programie jak Cię zobaczyłam, to aż nie poznałam… Na zdjęciach taka szczuplutka, ale za kamerami jest inaczej… Szkoda, że większość ludzi teraz tak przerabia zdjęcia
  • TV wyglądasz inaczej
  • Dopiero w programie widać jak wyglądasz komicznie. W pewnym momencie tych operacji było super, ale poszło to zdecydowanie za daleko
  • Dokładnie powinno być zakazane przerabianie zdjęć
  • Była ładna kobieta teraz jest… nie wiem czym
  • Nie wiem czy wiecie, ale kamery zawsze dodają kilka kg więcej
  • Zupełnie inaczej w programie wyglądasz. Bardzo dobrze wyglądasz. Te retuszowane zdjęcia nie są potrzebne – piszą fani.