Meghan Markle i książę Harry przed świętami postanowili zrobić coś dobrego. „Make Give Love”, przedsiębiorstwo, które dba o społeczności, a jednocześnie zajmuje się produkcją ubrań, poinformowało na Instagramie o ich dobrym uczynku.

Meghan Markle i książę Harry pokazali świąteczną KARTKĘ! Archie ma rude włosy

Meghan Markle i książę Harry pomogli dzieciom w Nowej Zelandii

Meghan Markle i książę Harry zamówili przed Bożym Naordzeniem 100 czapek od firmy, dzięki czemu trafią one do potrzebujących.

Cieszymy się, że podzielają nasze wartości i napisali do nas tuż przed świętami Bożego Narodzenia, aby zamówić 100 czapek do przekazania przyjaciołom Archie’go – Kiwi (dzieciom w Nowej Zelandii), co w oparciu o nasz model „Kup jeden – Podaruj jeden”, umożliwi nam przekazanie 200 czapek. Powiedzieli, że chcą pomóc naszym członkom nadal czerpać radość z tworzenia, łączenia i wspierania się nawzajem, co nigdy nie było tak ważne jak teraz – czytamy.

Meghan Markle podarowała królowej na święta NIETYPOWY prezent

Na profilu pojawiło się zdjęcie Archiego w czapce z pomponami, którą miał na sobie już rok temu, gdy para opublikowała nową fotkę z okazji Nowego Roku. Wtedy wiele osób poznało, jak działa marka i zakupiło od nich nakrycia głowy.

Meghan i Harry na rozdaniu nagród

Meghan i Harry na rozdaniu nagród fot. Paul Edwards / News Licensing / Forum

Meghan Markle z synkiem Archiem

Meghan Markle z synkiem Archiem fot. / Backgrid USA / Forum

Książę Harry z Meghan Markle i małym Archiem w podróży po Afryce

Książę Harry z Meghan Markle i małym Archiem w podróży po Afryce. Fot.Forum/Reuters