Wieniawa i Królikowski zagrają w serialu podobnym do Kasi i Tomka?
Uważaj Małgoniu, nadchodzi kolejna power couple.

Co dwie gwiazdy to nie jedna – wiedzą o tym dobrze Małgorzat Rozenek-Majdan i jej mąż, Radosław, którzy w Pollywood są prawdziwą power couple. Podobnie swoją markę jako pary budują Anna i Robert Lewandowski.
Za 10 lat Julia Wieniawa BĘDZIE WSZĘDZIE? (VIDEO)
Teraz ich śladem idą Julia Wieniawa oraz Antek Królikowski. Jak pisze Fakt, para aktorów dostała propozycję zagrania w serialu podobnym do Kasi i Tomka. Ponoć taka oferta obojgu przypadła do gustu i – jak twierdzi „informator” tabloidu – Julia i Antek najchętniej od razu zaczęliby zdjęcia.
Póki co na Instagramie Króikowskiego pojawiają się od czasu do czasu filmiki kręcone z Antkiem pokazujące rozmówki pary. Faktycznie, trochę przypominają nam słynne dialogi Kasi i Tomka.
Ile czasu Julii Wieniawie zajmuje zrobienie makijażu na imprezę? (VIDEO)
Chcielibyście zobaczyć Julię i Antka w takiej produkcji?
gość: cymesek | 16 grudnia 2017
Power couple??? no prosze Cie..
gość | 14 grudnia 2017
ja 😀 razem juz 10 lat i obecnie jest już moim mezem, poznalismy sie w liceum 🙂 takie historie są częstsze niż myślisz
gość | 14 grudnia 2017
to bedzie krotka power couple historia. ona ma 18 lat? czy jakos tak. no wezcie, kto jest do tej pory ze swoim pierwszym powaznym chlopakiem?
gość | 14 grudnia 2017
A będą grać tatę i córkę?
gość | 14 grudnia 2017
ta wieniawa jest strasznie przeciętna.. czemu ja we wszystko angazują?