Joanna Brodzik (47 l.) ma na swoim koncie wiele ról, choć zdaje się, że najbardziej kojarzona jest z serialu „Magda M.” oraz „Kasia i Tomek”. Potem od 2009 do 2018 roku grała główną rolę w serial „Nad rozlewiskiem”, który także cieszył się popularnością. Niestety od zakończenia tej produkcji nie dostała żadnej głównej roli.

Joanna Brodzik: „To dla mnie nowy początek!”

Joanna Brodzik na okładce „Twojego stylu”

Joanna Brodzik teraz została gwiazdą grudniowego wydania magazynu „Twój Styl”. Aktorka udzieliła obszernego wywiadu i pojawiła się na okładce gazety: pozuje w orientalnej, różowej sukience z bufiastymi rękawami, włosy ma lekko pofalowane i natapirowane, za to makijaż został wykonany w dość naturalny wydaniu.

Mocne słowa Joanny Brodzik. Od katechetki usłyszała, że jest „bękartem i czerwoną świnią”

Internauci zwrócili uwagę na twarz gwiazdy. Zauważyli, że Joanna Brodzik wygląda nienaturalnie na okładce i nie pasuje w dobie „ciałopozytywności”, o której tak głośno się mówi:

  • Naturalna Pani Brodzik jest dużo piękniejsza od tej kobiety na okładce. Tyle się mówi i pisze o „ciałopozytywności”, siwe włosy nawet u młodych osób nikogo nie szokują, a Wy jesteście teraz jak stara konserwa.
  • Jesteście pismem o kobietach i dla kobiet. Tymczasem na okładkach i wewnątrz pokazujecie zupełnie odrealnione wizerunki kobiet, które nie są nawet do siebie podobne. Zlewają się w jedną masę sztucznych identycznych twarzy.
  • Zupełnie do siebie niepodobna
  • Grafika trochę poniosło – piszą internauci.

Kryzys w związku Brodzik i Wilczaka zażegnany: „Paweł widział, ile przysporzył jej cierpienia”

Joanna Brodzik/fot. Podlewski/AKPA

Joanna Brodzik, Paweł Wilczak Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA