Kiedy dwa lata temu zobaczyliśmy ich pierwszy raz pozujących razem na ściance, emocje sięgnęły zenitu. Julia Wieniawa miała wtedy 18 lat, jej kariera nabierała rozpędu. Była śliczną i bardzo młodą gwiazdką z perspektywami. Antek Królikowski był już wtedy dobrze znanym aktorem. U boku Wieniawy ustatkował się, portale o gwiazdach przestały pisac o jego wyskokach – zaczęły o romantycznej miłości i szczęśliwym związku.

Julia Wieniawa o swojej CHOROBIE i diecie – nie jest jej łatwo

Gdy oboje pojawili się w polsatowskim show The Story of my life, okazało się, że ich wyobrażenia o najbliższej przyszłości trochę się rozjeżdżają. On mówił o rodzinie i dzieciach, ona o karierze i realizacji planów oraz marzeń.

Widać było, że bardzo się kochają. Ale…

Zabrakło jednej rzeczy, która jest podstawą w budowaniu związku. Chodzi o czas.

Julia Wieniawa o NAJTRUDNIEJSZEJ scenie w karierze: To było ciężkie psychicznie

Julka ostatnio pracowała nawet po 14 godzin na dobę. Antoni podobnie. Ciągle się mijali i zwyczajnie zabrakło im czasu dla siebie. A przecież o każdy związek trzeba dbać. Coraz częściej dochodziło między nimi do drobnych i większych spięć. Trochę szkoda, bo byli fajną parąParty cytuje osobę z otoczenia byłej już pary.

Julia Wieniawa w potarganych włosach, bez MAKIJAŻU – dobrze wygląda?

Ważne, że Julia i Antek rozstali się w przyjaźni. Najlepszym dowoem na to jest wideo, które Antek przygotował dla Julii na zakończenie. Do jej piosenki podłożył filmy, które powstawały w ciągu ostatnich dwóch wspólnych lat.

Szkoda, że tak wyszło. Obojgu życzymy szczęścia i spełnienia w miłości. I pracy.