Michał Wiśniewski posługując się cytatem z Kozaczka (źródło jednak pominięte), stanął w obronie Dody. Możliwe, że \”jechał po całości\” – wcześniej z rozwścieczeniem pisał na temat tych, którzy skrytykowali jego wpis dotyczący napletka syna:

kupa wariatów, idiotów a przede wszystkim bezmózgowców w tej sieci – stwierdził Wiśniewski.

Odchodząc jednak od anatomii wziął się za wypowiedź Piotra Tymochowicza, o której wcześniej pisaliśmy:

Heja ! Panie Tymochowicz ! A jednak wyszło na moje … kasia kanclerz okazała się kłamczuchem, nie tylko w stosunku do mnie, dody czy piotra r. czy nie wystarczy się do tego przyznać ?

może nie … lepiej stosować socjotechnikę i żyć w wirtualnym świecie: gratuluję.

doda nie jest ideałem kobiety dla mw ale z pewnością dla wielu facetów z lub bez zobowiązań. popełnia zapawne tysiące błędów życiowych i zawodowych – jak każdy z nas. ale głupota pańskiej wypowiedzi polega na tym, że doda wpisała się już na stałe, na całe życie w polską scenę muzyki rozrywkowej jak i polskich celebrity. to, że jej płyty się już nie sprzedają jak dawniej – jest winą jej managementu – nie jej samej. ona im wierzy.

to zawodowa wokalistka, która być może lub z pewnością nie ma instrumentu głosowego jak edyta górniak ale z pewnością go ma. ma osobowość, z której jedni mogą kpić, drudzy się zachwycać a trzeci wyłącznie tolerować – ale to jedno: przyznać trzeba.

panie piotrze, pan nie jest głupcem, pana problem, to to – , że pan jest lanserem. kosztem leppera, mandaryny, wiśniewskiego czy dody. gdyby pan zaprzestał tych przykładów celebrity a zaczął mówić coś z sensem – też by o panu napisali. problem tylko w tym, że to musi być coś mądrego z sensem.

lekcje socjotechniki udziela Pan wielu ludziom, firmom, instytucjom. mamy coś wspólnego. mnie uważają za następcę ery discopolo w polsce – pana za discopolo socjotechniki. chciałbym mieć pana za przyjaciela – ale dzięki Bogu tylko chcem – ale nie MUSZEM. O ile u mnie większość krytyków uderza w mur – o tyle pan świadczy sam o sobie …

od DODY – wara. proszę mi wierzyć, ze przez kolejne 20 lat, czy się panu podoba czy nie – naród będzie śpiewał po dwóch piwach DŻAGĘ na moich wieczorach karaoke. zawsze. i za to się należy kłaniać tomkowi lubertowi i dodzie. proszę przyjąć to wiadomości. doda – czy się to komu podoba czy nie – jest naszą polską gwiazdą.