Najnowszy wpis na blogu Michała Wiśniewskiego nosi tytuł ścierwo roku zmieniło właściciela, „wungiel beach\” jak to określa ania /ślązaczka/ czyli dodziunia … 🙂.

W filmie Wiśniewski krytykuje menadżerkę Dody, Mają Sablewską i zarzuca jej rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji.

Mówi, że nigdy nie powiedział o piosenkarce \”Dodziunia\”, a film z Anią Wiśniewską, która parodiuje Dodę nie został zamieszczony z zemsty – po prostu jest śmieszny.

– Najwyraźniej Maju nie poradziłaś sobie z tym. Starasz się nie reagować odpowiednio na jakąkolwiek krytykę, wzywasz fanów silikonowych piersi do stania za artystką (…). Ale proszę cię serdecznie, nie kłam!

– Nie mogłem powiedzieć nigdy do Dody \”Dodziuniu\”, dlatego że nigdy z nią nie rozmawiałem w tym czasie, o którym opowiadasz. Wiesz, są jakieś tam jazdy, ja mam jazdy na różne rzeczy, każdy ma (wymach włosami).

– Wszyscy mówią, że nagrywam te blogi po pijaku – być może, kto wie. Ale nie ćpam.

– Jak chcesz to ja mogę podesłać takiego fana, który odetnie kosmyk włosów twojej podopiecznej i zastanowimy się, kto tak naprawdę jest tym złym człowiekiem i do czego namawia. Ja nie – zero narkotyków, zero, zero.

– Twoja Doda – multum, multum.

– Wolność Tomku w swoim domku? Ja, nie wchodzę w to. Tylko jest taka jedna zasada – pssssst, siedź cicho.

– Bo to jest naprawdę żałosne, jeżeli ktoś, kto jest totalnie naćpanym człowiekiem i generalnie funkcjonuje tylko na prochach zaczyna dyskutować w tak bezczelny sposób jak wy. Może jesteś nową Kasią Kanclerz? Człowiekiem znikąd, który się wziął nagle za protekcję artystki, którą sobie bardzo cenię.

– Ale uwierz mi, szanuj tych wszystkich ludzi, którzy nawet czasami w sposób bardzo konstruktywny wyrażą się o twojej podopiecznej. Taka wojna na słowa nie ma najmniejszego sensu, ponieważ ja potrafię to udowodnić, a ty nie. Jeżeli chcesz sie o tym przekonać, czekam, przyjmuje wyzwanie, zrobię to.

– Jeżeli większość tego społeczeństwa twierdzi, że można wciągać bez końca, znajdziesz bratnie dusze, super. We mnie nie. Cóż, powodzenia \”Dodziuniu\” (śmiech).

– A tobie Maju życzę tego, żebyś zaczęła szanować ludzi, bo to będzie ci bardzo potrzebne.

O Dodzie:

– Ona jest na pewno bardzo pociągającą kobietą, w 100%, każdy żołnierz ma jej plakat w swoim spinie. Jeżeli nie, to kupują to tysiące, setki tysięcy ludzi w gazetach.