Wizytę u kosmetyczki w czasie pandemii trzeba zaplanować z wyprzedzeniem. Oto kilka sposobów na to, aby skutecznie umówić się na pasujący dla nas termin. Z artykułu dowiecie się też kilku informacji dotyczących obostrzeń związanych z wizytą w salonie.

Czy można iść do kosmetyczki w czasie pandemii?

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a dbać o urodę trzeba cały czas. Szczególnie zimą cera jest zmęczona, pozbawiona kolorytu i warto ją dodatkowo dopieścić w salonie piękności.

Gabinety kosmetyczne są dobrze przygotowane na przyjmowanie klientów w czasie pandemii. Kosmetyczki noszą maseczki i rękawiczki, po każdym zabiegu gabinety są dezynfekowane. Zmienił się także system rezerwowania wizyt. W tej chwili są one planowane tak, by nie trzeba było czekać na swoją kolej w poczekalni. Oczywiście salony i gabinety udostępniają płyny do dezynfekcji rąk.

I to właściwie jedyne zmiany w stosunku do tego, co pamiętamy sprzed roku. Liczba i rodzaj zabiegów nie zostały ograniczone. Także ceny, które wiosną gwałtownie wzrosły, wróciły do pierwotnego poziomu.

kosmetyczki

Wizyta u kosmetyczki w czasie pandemii – o czym nie zapomnieć?

Przede wszystkim o punktualności. Nie można się spóźnić, ale nie można też przyjść za wcześnie. Warto wiedzieć, że przebywanie w poczekalni nie jest dobrze widziane. Nasze spóźnienie może spowodować przesunięcia kolejnych wizyt, a przecież warto narażać wielu osób na taki kłopot. Dodajmy, że jeśli mocno się spóźnimy, kosmetyczka może nam odmówić wykonania usługi.

Przychodząc do salonu, nie można zapomnieć o maseczce na twarzy. Rękawiczki nie są obowiązkowe, ale dla własnego bezpieczeństwa lepiej o nich nie zapominać. W czasie zabiegu na twarzy maseczkę zdejmuje się, przy innych zabiegach (np. depilacji) zasłanianie nosa i ust jest obowiązkowe.

Warto się upewnić, czy w gabinecie można zapłacić kartą lub online, jeszcze przed wizytą. Jeśli możliwe jest do drugie rozwiązanie, warto je wybrać.

kosmetyczki

Jak się umówić do kosmetyczki w czasie pandemii?

Jeśli mamy swoją ulubioną kosmetyczkę, najlepiej po prostu do niej zadzwonić. Od stałej klientki na pewno odbierze telefon. Jednak w dobie pandemii dodzwonienie się może nie być takie proste. Coraz częściej salony są zamykane ze względu na kwarantannę, a wtedy trzeba szukać innych możliwości.

Tradycyjny sposób dzwonienia do wszystkich salonów w okolicy również może nie zdać egzaminu. Brak wolnych terminów, zwłaszcza przed świętami nie powinien być dla nas niczym zaskakującym. Poza tym wiedzy na temat salonów i numerów telefonów najczęściej szuka się w internecie, a tam dane wcale nie muszą być aktualne.

Z internetu jak najbardziej warto korzystać, ale w nieco inny sposób. Słyszeliście o platformie Moment.pl? To aktualnie najwygodniejszy sposób na zarezerwowanie terminu wizyty u kosmetyczki, ale nie tylko.

Moment.pl – najwygodniejszy sposób rezerwowania terminów w salonach urody

Moment.pl to nazwa platformy internetowej stworzonej właśnie po to, by szybko i sprawnie zarezerwować termin wizyty u kosmetyczki, fryzjera, barbera, masażysty czy manikiurzysty. Poruszanie się po stronie internetowej jest bardzo intuicyjne, a rozbudowane filtry pozwalają w krótkim czasie zawęzić obszar poszukiwań, ustalić, jaki rodzaj zabiegu mamy na myśli, jaką maksymalną cenę chcemy za niego zapłacić. Możemy też dowiedzieć się, ile czasu zarezerwować na wizytę. Gdy wszystkie parametry uznamy za optymalne, pozostaje zarezerwowanie terminu wizyty online – szybko i wygodnie!

Jeszcze wygodniejsze będzie skorzystanie z aplikacji mobilnej Moment.pl. Dzięki niej zarezerwowanie wizyty u kosmetyczki możliwe jest w dowolnym miejscu i czasie. Zarówno strona internetowa, jak i aplikacja mobilna dostępne są 24 godziny na dobę. Rezerwacja online nie musi odbywać się w godzinach pracy gabinetu.

Karty podarunkowe od Moment.pl – świetny pomysł na świąteczny prezent

Przed nami najpiękniejsze święta w roku. Czas, który spędzimy w rodzinnej atmosferze i obdarujemy się prezentami. Z tym ostatnimi często mamy problem. Co podarować kobiecie, która ma już wszystko? To proste! Jest coś, czego brakuje wielu z nich – to czas dla siebie. Jeśli chcecie zrobić przyjemność żonie, matce, przyjaciółce, czy choćby koleżance z pracy, rozważcie wręczenie jej karty podarunkowej od Moment.Pl. Minimalna kwota to 100 zł. Maksymalną możecie ustalić sami.

Dlaczego warto podarować bon od Moment.pl? Choćby dlatego, że nie obliguje on do korzystania z jednego, konkretnego salonu lub gabinetu. Jedynym ograniczeniem są płatności online, salon musi je udostępniać. Natomiast bardzo dużą zaletą jest to, że nie trzeba wykorzystać całej karty podarunkowej w jednym miejscu. Wręcz przeciwnie, jedną kartę można wykorzystać w kilku różnych gabinetach.

 

Artykuł sponsorowany