Zwyciężczyni Jak Oni śpiewają, Agnieszka Włodarczyk, spełni teraz jedno ze swoich marzeń – nagra płytę.

Onet.pl podaje, że aktorka podpisała już nawet kontrakt z poznańska wytwórnią My Music, która współpracuje z takimi wykonawcami jak Kalwi & Remi, Mezo, Hurt, czy Gosia Andrzejewicz.

Ponoć Agnieszka zawróciła na siebie uwagę już podczas pierwszego odcinka programu. Na producentach wywarła takie wrażenie, że:

– Bez względu na pozycję, jaką zajęłaby Agnieszka w programie, walczylibyśmy o podpisanie kontraktu właśnie z nią. Bez wątpienia został zauważony wielki talent w polskiej branży fonograficznej. Bardzo się cieszę, że wytwórnia będzie uczestniczyć w budowaniu sukcesu Agnieszki – mówi szef wytwórni, Remigiusz Łupiński.

Zwyciężczyni programu „Jak Oni Śpiewają” – Agnieszka Włodarczyk, podczas finałowego odcinka podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią muzyczną My Music. Aktorka zachwyciła jurorów jak i publiczność niezwykłym wykonaniem znanych utworów, walcząc o zwycięstwo do końca. Jej talent docenili również właściciele poznańskiej wytwórni muzycznej, którzy wróżą artystce duży sukces – czytamy na oficjalnej stronie My Music, ozdobionej wielkim zdjęciem Agnieszki, niestety, w taniej stylizacji popowych gwiazdek.

Blond, opalenizna i golizna niestety kojarzą się już tylko z przeciętniactwem i zaszufladkowaniem w segmencie hitów jednego sezonu, skierowanych do odbiorców w wieku 10-15 lat. Trochę szkoda by było upchnąć tam również i Agnieszkę.

Płyta ma zostać wydana w przeciągu roku.

Więcej w newsie SuperP: Włodarczyk podpisała kontrakt.