Dominika Zasiewska, znana jako Wodzianka, przez długi czas podawała wodę w programie Kuby Wojewódzkiego. Później przestała zajmować się nawadnianiem gości i poświęciła się rodzinie. Dziś sprzedaje swoją suknię ślubną. Nie jest to zwyczajna kreacja – i to bynajmniej nie dlatego, że Dominika założyła ją w najważniejszym dniu swojego życia.

Wojewódzki przesadził? Na FB showmana: Fajne buty, połykasz?

W pierwszej połowie 2017 roku, wodzianka wystąpiła w programie Izabeli Janachowskiej W czym do ślubu?. Wybrała tam sukienkę ślubną swoich marzeń. Dziś pochwaliła się na Instagramie, że wystawiła ją na popularnym serwisie. Inwestycja: 6 tysięcy złotych

– Suknia ślubna, szyta na zamówienie w prestiżowym atelier Tom Sobastien. Suknia wyprzedza trendy… ta sukienka będzie hitem nadchodzącego sezonu! Ręcznie szyta hiszpańska koronka i gustowne kwiatuszki 3D. Regulowany gorset rewelacyjnie podkreśla talię. Rozmiar od 38 do 42 ale istnieje możliwość zwężenia nawet do 36. Przepiękny, jedyny w swoim rodzaju 5metrowy tren. Suknia z programu Izabeli Janachowskiej „W CZYM DO ŚLUBU” TVN !

– napisała w ogłoszeniu.

Dominika Zasiewska znalazła sposób na… odchudzenie twarzy (Instagram)

Dominika dwa lata temu ogłosiła, że wyszła za bogatego biznesmena. Okazało się to kłamstwem, ponieważ rok po zmianie statusu na Facebooku na „mężatka”, wybierała kreację ślubną przed milionami widzów.

Ktoś się skusi na taką kreację?