Dominika Zasiewska w show-biznesie zaistniała jako „Wodzianka” w programie Kuby Wojewódzkiego. Przez kilka lat pół roznegliżowana polewała wodę zaproszonym gwiazdom.

Dominika Zasiewska (Wodzianka) wraca do show Wojewódzkiego

Co dziś robi Dominika „Wodzianka” Zasiewska?

Potem głośno zrobiło się o celebrytce, kiedy zaczęła publicznie mówić, że doświadcza przemocy domowej. A następnie nie mogła kontaktować się z synem, Gustawem, którego zabrał jej były mąż. Potem na pewien czas zniknęła z mediów społecznościowych i show-biznesu.

Teraz po kilku latach przerwy zabrała głos w mediach społecznościowych. Zapowiedziała, że wraca do stacji TVN, ale na ten moment nie zdradziła jako kto:

Cześć, kochani. Nie wiem, od czego zacząć. Robię – co to jest? Relacja. Robię relację po raz pierwszy od bardzo, bardzo dawna – zaczęła.

Dominika Zasiewska nie odpuszcza Koterskiemu: „Mieszkał u mnie z trzema dziewczynami przez pięć lat”

Po czym pokazała na znak firmowy Warner Bros. Discovery i zdradziła, że jest w krakowskim oddziale. Zapowiedziała, że wraca do mediów:

Oczywiście nie mogę powiedzieć, w czym biorę udział. Ale nagrywam, bo zdecydowałam się, że wrócę jednak do przestrzeni publicznej po długich latach życia w zagrożeniu, uciekania, ukrywania się i tłumaczenia się z rzeczy, których nie zrobiłam – wyznała „Wodzianka”.

Na koniec dodała, że tak naprawdę dopiero po powrocie do Warszawy zacznie się dziać: „Postanowiłam, że mam prawo dać sobie szansę i właśnie tą szansę daję sobie od dzisiaj. Now, go on, do przodu, no i jestem tutaj. Potem wracam do Warszawy i w Warszawie dopiero zacznie się dziać”. 

OMG! Co zrobiła ze sobą Dominika Zasiewska? (Instagram)

 

scena z: Dominika Zasiewska, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Dominika Zasiewska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Dominika Zasiewska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

 Dominika Zasiewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA