Dawid Woliński dziś pojawił się w podcaście WojewódzkiKędzierski. Oczywiście podczas wywiadu poruszono wątek „Top Model”. Kuba Wojewódzki próbował udowodnić, że po zwycięstwie w programie nie robi się kariery modowej, a co najwyżej influcencerską.

Joanna Krupa w total denim looku w Dzień Dobry TVN (ZDJĘCIA)

Dawid Woliński o udziale Joanny Krupy w Top Model

W pewnym momencie Kuba Wojewódzki rzucił: „Joanna Krupa powiedziała mi, że Ty i Marcin Tyszka nie chcieliście jej w programie”.

Dawid Woliński od razu zaczął się tłumaczyć: „Tak ja wiem, Asia zawsze mi to mówi, a ja dzisiaj jestem Asi najlepszym przyjacielem” – podkreślił Dawid.

Joanna Krupa gotowa na NOWĄ miłość? Jest komentarz gwiazdy po rozstaniu

Wojewódzki nie dawał za wygraną i dopytał: „Dlaczego Marcin jej nie chciał?”. Woliński wyznał, że widzieli w jury Anję Rubik:

Marcin bardzo sceptycznie podchodzi do nowych ludzi. My wszyscy zafiksowani na nowym programie, że to musi być bardzo intensywny program o modzie, marzyliśmy o Anji Rubik. Padła ofiarą naszych oczekiwań, ale dzięki bogu Aśka została u nas – przyznał.

Kuba wtedy dodał: „Naprawdę myślisz, że medialną charyzmę ma Ania Rubik a nie Joanna Krupa?”. 

Na co Woliński: „My marzyliśmy o światowej top modelce, jaką jest Anja Rubik”. 

Wówczas Wojewódzki przypomniał udział Anji Rubik jako jurorki w programie Project Runway? „Była bardzo, bardzo przeciętna” – stwierdził.

I właśnie to chciałem powiedzieć, dzięki bogu została z nami Asia – powiedział Dawid Woliński.

Dominik Szymański o relacjach w „Top Model”: „Był ojcem mojego sukcesu” (WIDEO)

Joanna Krupa, Marta Krupa, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Joanna Krupa, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA