Jakiś czas temu media obiegła wieść o rozwodzie Joanny Krupy z Douglasem Nunesem. Jak podawał portal TMZ, jej partner po pięciu latach małżeństwa złożył w Los Angeles dokumenty rozwodowe, za przyczynę rozstania wskazując „różnice nie do pogodzenia”. Następnie modelka potwierdziła doniesienia na swoim Instagramie.

Jednocześnie później na horyzoncie dla fanów ich związku pojawiła się nadzieja. Informator portalu shownews.pl zdradził, że Joanna Krupa przyleciała do Polski, gdzie towarzyszy jej nie tylko córka, ale i ojciec dziecka, a ich relacje uległy znaczącej poprawie. Niektórzy twierdzili nawet, że para dała sobie drugą szansę:

Wiele osób z produkcji zauważyło, że Krupa jest zdecydowanie bardziej pogodna i zrelaksowana niż ostatnio, gdy sama musiała ogarniać małą podczas pobytu w Polsce. Niektórzy mówią wprost, że Asia i Douglas dali sobie drugą szansę – przekazał informator.

Joanna Krupa i Douglas Nunes jednak są razem?! Zaskakujące doniesienia!

Joanna Krupa gotowa na nową miłość

Teraz niestety okazuje się, że żaden powrót nie wchodzi w grę. Joanna Krupa w rozmowie z Plejadą przyznała, że rozstanie zniosła na tyle ciężko, że potrzebowała pomocy terapeuty, u którego przepracowała wszystkie złe emocje:

Jak są ludzkie charaktery, których i tak nie zmienisz, to nawet terapeuta nie pomoże. Jak dwójka ludzi nie jest dla siebie i jedna osoba nie wycofa swojej wizji, zdania na jakiś temat, to terapeuta nic nie zrobi.

Z kolei w rozmowie z „Co za tydzień” modelka wyjawiła, że nie zamyka się na nową miłość. Wygląda więc na to, że Joanna nie zamierza walczyć o małżeństwo z Douglasem:

No pewnie, nie zamykam się na miłość. Myślę, że różne sytuacje się w życiu dzieją i nie można mieć przez to poczucia porażki. Trzeba dalej walczyć i jak ma być dla mnie miłość, to będzie. Ale te wszystkie sytuacje czegoś cię uczą.

Zawiedzeni?

Połączyła ich miłość do psów. Od razu wiedzieli, że wezmą ślub – historia miłości Joanny Krupy i Douglasa Nunesa

pasekkozak