Dominik Szymański zwyciężył finał „Top Model”. Uczestnik od początku trwania programu zachwycał jurorów, a także gości, którzy brali udział w telewizyjnym show. Dominik poza wspaniałą urodą, która doceniona została przez wielu projektantów i fotografów, jest uznawany za niesamowicie skromną osobę.

Zwycięzca „Top Model” o hejcie po programie. „Chcę utrzeć nosa im wszystkim” (WIDEO)

Dominik Szymański o relacjach w „Top Model”

Ostatnio zwycięzca 12. edycji „Top Model”, wziął udział w pokazie mody jednego z najbardziej znanych projektantów w Polsce, Mariusza Przybylskiego. Podczas wydarzenia mieliśmy okazję porozmawiać z Dominikiem na temat relacji w domu modeli, a przede wszystkim, czy udało mu się nawiązać tam przyjaźnie.

Tadeusz Mikołajczak o „Top Model” i swoim faworycie. Sofia zasłużyła na finał? (WIDEO)

Model przyznał, że najlepszą relację miał z Tadeuszem, który jak wiemy, bardzo mu kibicował w finale programu.

Tadeusz to mega super gość, bardzo go uwielbiam, jako przyjaciela. Dużo rozmawiamy, […] piszemy cały czas. […] W programie złapaliśmy wspólny vibe. Tadeusz jest dla mnie bardzo dobrym kumplem, dobrym przyjacielem. – wyznaje Dominik Szymański

Wzruszająca historia zwycięzcy 12. edycji „Top Model”. Poznajcie Dominika Szymańskiego!

Zapytaliśmy uczestnika również o relacje z jurorami. Czy jest ktoś, za kim model nie przepada?

Nie mam takiego jurora, za którym był najmniej przepadał. Wszyscy byli cudowni, wszyscy dobrze mi w pamięć zapadli. Tak najbardziej wydaje mi się, że Dawid Woliński, bo był można tak powiedzieć, ojcem mojego sukcesu. – stwierdza zwycięzca 12. edycji „Top Model”

Dominik Szymański, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dominik Szymański, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA