Edyta Górniak (48 l.) ostatnimi czasy zauważalnie zeszczuplała. Diva na Instagramie udostępniła serię zdjęć w kostiumie kąpielowym i wyraźnie można było zauważyć, że jest jej o wiele mniej. Górniak nie do końca planowała zrzucić aż tyle kilogramów. Jak schudła Edyta Górniak? Sprawdźcie sami.

Edyta Górniak jak Kylie Jenner w kapeluszu Chanel. Fan zauważył niepokojący szczegół na zdjęciu!

Edyta Górniak schudła 10 kilo!

Edyta Górniak ma za sobą bardzo pracowity rok. Edzia została gwiazdą własnego reality show, w którym pokazywała, jak uczy się jazdy samochodem. Diva podobno nie zamierzała się odchudzać, a szczupła sylwetka jest efektem ubocznym stresu w jej życiu.

Górniak nie bez powodu nazywana jest divą polskiego show-biznesu. Nie raz udowodniła, że kokietowania i eksponowanie swoich walorów ma opanowane do perfekcji. Ostatnio jej Instagrama zalały odważne zdjęcia, na których celebrytka pokazała się w bikini. Edyta może pochwalić się rewelacyjną figurą, której z pewnością zazdrości jej nie jedna młoda dziewczyna! Edzia jednak nie jest zadowolona ze swojej wagi.

Piosenkarka schudła aż 10 kilogramów. Jak przekonywała w wywiadzie, nie była na żadnej diecie, bo za bardzo kocha jedzenie. Stres i dużo obowiązków dały się jej we znaki, przez co zaczęła chudnąć.

Rzeczywiście bardzo mocno schudłam. I to nie dlatego, że przyjęłam jakąś filozofię, dietę, ponieważ bardzo lubię jeść, jestem smakoszem. Natomiast coś takiego się wydarzyło w moim życiu, co spowodowało głęboki smutek. Ten smutek mnie wyssał – zdradziła wokalistka w rozmowie z „Faktem”

Wokalistka nie chciała zdradzić, co takiego stało się w jej życiu, ale ta sytuacja odcisnęła na niej swoje piętno.

W zeszłym roku zdarzyła mi się taka historia, która mnie dosłownie wyssała energetycznie. To spowodowało, że zaczęłam tracić kilogramy. Nawet nie byłam świadoma jak bardzo. Dopiero zauważyłam to, jak musiały być zmienione wszystkie kostiumy. Poczułam się też słabsza fizycznie –

Zazwyczaj kobiety dążą do tego, by schudnąć. Górnik natomiast wolała siebie w pełniejszych kształtach. Pięć lat temu, gdy występowała podczas sylwestra we Wrocławiu, Edzia wiała o wiele więcej ciała. Przyciasne spodnie podkreśliły jej oponkę, a teraz figura gwiazdy jest bardzo szczupła.

Edyta Górniak

Fot.Edyta Górniak obecnie i 5 lat temu. Źródło.AKPA

Jak wygląda Edyta Górniak na Instagramie:

Edzia wygląda teraz lepiej?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Edyta Górniak zachwyca nową fryzurą. Pożegnała długie włosy

Edyta Górniak PROWOKUJE na Instagramie. Rozebrana pozuje przed aparatem

Edyta Górniak po raz pierwszy o wypadku byłego męża:”Wzięłam do ręki telefon, podchodziłam do lodówki”

Edyta Górniak

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Fot.AKPA