Edyta Górniak wzięła udział w nowym programie TVN-u „My Way” – na oczach widzów zdaje egzamin na prawo jazdy. Natomiast głównym punktem programu jest wspominanie prywatnych historii z życia gwiazdy.

Edyta Górniak o wypadku Dariusza K.

Opowiedziała już o początkach związku z Dariuszem K. Wyznała między innymi, że dzień przed ślubem miała wątpliwości co do małżeństwa z Darkiem.

Edyta Górniak NIE CHCIAŁA wziąć ślubu z Dariuszem K.

W kolejnym odcinku Edyta Górniak po raz pierwszy wypowie się na temat wypadku swojego ex. Przypominamy, że 13 lipca 2014 Dariusz K. spowodował wypadek pod wpływem kokainy ze skutkiem śmiertelnym. Został skazany na 6 lat więzienia.

Doda o Edycie Górniak w My Way: Totalnie się ośmieszyła tą swoją INFANTYLNOŚCIĄ

Piosenkarka w programie wyznała, że najbardziej boi się, że jak już będzie miała prawo jazdy i swoje auto, to przy tym, jak czasami potrafi być rozkojarzona, może się zagapić.

Pamiętam ten dzień bardzo dobrze. Dostałam SMS-a od Marcina mojego (red. managera). Wzięłam do ręki telefon, podchodziłam do lodówki, coś wyciągnąć, pewnie mleko do kawy i przeczytałam takie słowa „Edi nie mam odwagi zadzwonić, nie wiem, jak Ci to powiedzieć, więc napiszę: „Darek zabił człowieka”. Mamy około 6-7 godzin, zanim dowie się o tym prasa” – powiedziała Górniak.

Zdradziła, że w tamtym momencie nogi jej się ugięły i osunęła się pod lodówką. Pierwsze, o czym pomyślała: „Boże mogłam to być ja„.

Wiele razy mnie straszył, że mi zrobi krzywdę. To była pierwsza myśl. Nie wiedziałam jeszcze, że chodzi o auto, wziął narkotyki i tak dalej. Pamiętam, że nie mogłam oddychać. Zorganizowałam auto, pojechał ze mną znajomy, musiałam jak najszybciej dotrzeć do Alana, żeby on nie zobaczył nagłówków, żeby się nie dowiedział z gazet – tłumaczyła Edyta.

Obawiała się, że syn na Mazurach pojedzie gdzieś z dziadkiem, na przykład po bułki i zobaczy na pierwszych stronach ojca w kajdankach i nie będzie na to przygotowany, ani na pytania od dzieci.

Musiałam tam dotrzeć jak najszybciej. Może to zabrzmi jak żart, ale pomyślałam potem „dobrze, że nie mam prawa jazdy” – przyznała piosenkarka.

Edyta Górniak u Kuby Wojewódzkiego zdradziła, że jest w nowym związku

 

Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Edyta Górniak, Dariusz Krupa AKPA