Danuta Martyniuk do tej pory pozostawała w cieniu męża, Zenka Martyniuka. Jednak im jaśniej świeci gwiazda jej męża, tym więcej uwagi media poświęcają piękniejszej połówce wokalisty disco-polo. Danuta Martyniuk wyszła z cienia, a stąd już tylko krok do sławy.

Syn Zenka Martyniuka jednak się rozwodzi? Tata mimo prób nie przemówił mu do rozsądku

Panie chętnie słuchają Zenka i podglądają jego żonę.

Kim jest Danut Martyniuk, żona Zenka Martyniuka?

Żona Zenka Martyniuka jest przede wszystkim… żoną Zenka. Wiadomo, że w tym teamie to właśnie Zenon wiedzie prym, jeśli chodzi o karierę i sławę. Ale znajomi pary mówią, że za wieloma sukcesami Zenka stoi właśnie jego żona.

Danuta Martyniuk o wnuczce i synu. Dlaczego Daniela Martyniuka zabrakło na premierze filmu? (WIDEO)

Z wykształcenia jest pielęgniarką, przy mężu nauczyła się jednak zarządzania – jak wiadomo majątek Martyniuków jest spory, jest więc czym zarządzać. Danuta jest też ciepłą, oddaną żoną i mamą. Kiedy media relacjonowały rodzinną dramę z synem Martyniuków, Danielem, Danusia jawiła się jako łagodna i zawsze służąca wsparciem kobieta – ostoja.

Premiera „Zenka” Zenek Martyniuk w towarzystwie DWÓCH kobiet!

Tymczasem na premierze filmu „Zenek” Danuta zaprezentowała się fantastycznie – wybrała wysokie buty, kozaki od Louboutin, które są warte prawie 10 tysięcy złotych – skojarzyliśmy je z Jennifer Lopez albo Beata Kozidrak. Może kiedyś zobaczymy żonę Zenka w duecie z mężem, na wielkiej scenie?

Białystok, 12.02.2020. Uroczysta premiera filmu „Zenek”; n/z Zenon Martyniuk z zona Danuta Martyniuk, Anatol Chomicz / Forum

Białystok, 12.02.2020. Uroczysta premiera filmu „Zenek”; n/z Zenek Martyniuk i żona, Anatol Chomicz / Forum

Fot. Anatol Chomicz / Forum