Zenon Martyniuk (50 l.) świętował swój wielki dzień. 10 lutego do kin trafił film na podstawie życia króla disco-polo. Zenon pojawił się w towarzystwie żony i mamy, jednak na premierze zabrakło dwóch ważnych osób. Na próżno było doszukiwać się obecności jego jedynego syna Daniela z żoną i córką. Lider zespołu „Akcent” tłumaczył, że para nie pojawiła się z powodów rodzinnych.

Syn Zenka Martyniuka ZATRZYMANY? Mamy jego KOMENTARZ

Daniel Martyniuk rozwodzi się z żoną?

Zenon Martyniuk przechodzi drugą młodość. Król muzyki disco-polo ma teraz intensywny czas, a wszystko przez najnowszy film na podstawie jego życia, który trafił na kinowe ekrany. Na premierze nie mogło zabraknąć najbliższej rodziny i przyjaciół Martyniuka – jednak zabrakło obecności jego syna i synowej.

Mówi się, że para nie mogła znaleźć opiekunki dla dziecka, dlatego nie pojawili się tego dnia wspierać ojca. Jednak fani rodziny Martyniuk spekulują, że znowu zaczęły pojawiać się problemy w małżeństwie Daniela i jego żony.

Premiera „Zenka”. Zenek Martyniuk w towarzystwie DWÓCH kobiet!

Już jakiś czas temu informowaliśmy o problemach w związku Daniela Martyniuka i jego świeżo upieczonej żony. Mężczyzna awanturował się, przy okazji wszystko dokładnie opisując w mediach. W końcu złagodniał, a sprawy na temat konfliktu przycichły. Po głośnej premierze filmu o Zenonie ponownie zaczęły pojawiać się plotki, że w związku pary nie dzieje się najlepiej.

Gdy sytuacja była bardzo zaogniona, Zenon próbował interweniować i przemówić do rozsądku syna. Na jakiś czas sprawa przycichła, jednak synowa Martyniuka do tej pory nie wycofała pozwu rozwodowego – który złożyła w zeszłym roku w sądzie w Koninie.

Kobieta zdecydowała się na tak radykalny krok, po tym, jak jej mąż naubliżał jej w mediach i nie chciał wpuścić do domu ciężarnej żony. Na jakim etapie jest postępowanie, niestety tego nie udało się dowiedzieć.

Pełnomocnik prawny powódki nie wyraził zgody na udzielanie informacji o toczącej się sprawie” – podał do wiadomości rzecznik konińskiego Sądu Okręgowego

Fot. Michal Kosc/FORUM

Fot. Michal Kosc/FORUM

Mamy nadzieję, że para dojdzie do porozumienia.

Myślicie, że to małżeństwo zmierza ku końcowi?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Danuta Martyniuk o wnuczce i synu. Dlaczego Daniela Martyniuka zabrakło na premierze filmu „ZENEK”?(WIDEO)

Król disco polo, Zenon Martyniuk oszalał na punkcie wnuczki. Nie uwierzysz, co przywiózł jej z USA!

Daniel Martyniuk to teraz przykładny ojciec. Z żoną i córką u prababci na urodzinach