Australijczyk Cody Simpson (25 l.) może dodać zawodowe pływanie do swoich imponujących osiągnięć, ponieważ właśnie zdobył miejsce w australijskiej drużynie pływackiej… i będzie rywalizował z jednymi z najszybszych na świecie w basenie na Igrzyskach Wspólnoty Narodów.

Cody Simpson ujawnia kulisy rozstania z Miley Cyrus

Cody Simpson dostał się do reprezentacji Australii

Cody Simpson to muzyk, aktor i były Miley Cyrus, który w środę zajął 3. miejsce w zawodach na 100 metrów, stylem motylkowym na Mistrzostwach Australii. A do tego finiszował za topowymi zawodnikami olimpijskimi.

Cody Simpson imponuje coraz bardziej

To nie jest całkowity szok, że Cody spisał się tak dobrze na zawodach pływackich. W rzeczywistości jako nastolatek Simpson był pływakiem na najwyższym poziomie. Jednak po tym, jak jego kariera muzyczna nabrała rozpędu i stał się prawdziwą gwiazdą, na jakiś czas zrezygnował ze sportu.

Cody Simpson szybko pozbierał się po rozstaniu z Miley Cyrus

Jednak Simpson znowu poczuł chęć do pływania… i ponownie poświęcił się rzemiosłu około 2 lata temu. Teraz będzie brał udział w jednych z najważniejszych zawodów sportowych na świecie. Czy do swoich dotychczasowych osiągnięć dorzuci również medal i podium?