Miley Cyrus (27 l.) postanowiła odetchnąć od zgiełku miasta i razem z chłopakiem wybrali się na wycieczkę krajobrazową. Artystka przy okazji pokazała swoje wsparcie dla protestów, które teraz odbywają się w Stanach Zjednoczonych – po śmierci czarnoskórego Georga Floyd’a. Piosenkarka ubrała maseczkę na twarz z literami „BLM”- „black lives matter” – co jest hasłem niekoniecznie pokojowym protestów, które rozgrywają się teraz na ulicach USA.

Miley Cyrus przyłapana przez paparazzi we fryzurze na „niemieckiego piłkarza”

Miley Cyrus pokazała swoją sylwetkę w obcisłym komplecie

Miley Cyrus od lat daje się pokazać jako osoba, która walczy o równość płci. Artystka kiedyś przyznała, że jest biseksualna – Cyrus swego czasu bardzo zagorzale walczyła o prawa osób homoseksualnych. Teraz, gdy w Stanach rozpoczęły się protesty przeciw  aktów rasizmu i brutalności policji – angażuje się w nie wiele znanych osób. Swoje wsparcie okazała Kim Kardashian, Lady Gaga a teraz do tego grona dołączyła Miley Cyrus.

6-letnia córka George’a Floyda wzięła udział w proteście. „Tatuś zmienił świat”

Piosenkarka razem z chłopakiem postanowili wybrać się na spacer, a towarzyszył im pies Miley i Cody’iego – Bo. Tego dnia piosenkarka postawiła na minimalistyczny zestaw. Pogoda dopisywała a Miley założyła obcisły top sportowy od Calvina Kleina. Do niego dobrała krótkie szorty i sportowe buty.

Artystka może pochwalić się szczupłą sylwetką i długimi nogami. Widać, że ma figurę wypracowaną na siłowni. Miley regularnie ćwiczy jogę i uprawia pilates. Do tego od lat jest na diecie wegańskiej.

Miley Cyrus i Cody Simpson na spacerze z psem Bo.

Miley Cyrus, Cody Simpson fot.Forum/Backgrid USA.

Miley zaopatrzyła się w maseczkę do twarzy, która miała wypisane hasło Black live matter – międzynarodowego ruch na rzecz praw człowieka, który prowadzi kampanie przeciwko przemocy i rasizmowi wobec osób czarnoskórych. Artystka pokazała swoją solidarność z innymi demonstrantami.

Miley Cyrus pokazała wsparcie dla osób protestujących w Stanach Zjednoczonych - ubrała maseczkę z napisem "BLM".

Miley Cyrus, fot.Forum/Backgrid USA.

Okazało się, że Miley i Cody postanowili zaadoptować psa Bo, w marcu tego roku – po tym gdy wybuchła pandemia koronawirusa i bardzo dużo osób oddało psy do schroniska – z obawy, że ich zwierzęta mogą być nosicielami wirusa. Para wspólnie wychowuje pupila i przy okazji pokazali, że mają naprawdę dobre serce nagłaśniając ten problem w swoich mediach społecznościowych.

Co myślicie o stylówce Miley?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Miley Cyrus ma jeszcze krótsze włosy – wygląda, jakby obcinała się sama i na ŚLEPO

Miley Cyrus bez stanika pojechała kupić sobie kawę (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner za OGROMNE pieniądze kupiła działkę, która kiedyś należała do Miley Cyrus

Miley Cyrus i Cody Simpson na spacerze z psem Bo. Zaadoptowali go w marcu.

Miley Cyrus, Cody Simpson, fot.Forum/Backgrid USA.

Miley Cyrus podkreśliła swoją sylwetkę obcisłym zestawem sportowym.

Miley Cyrus, fot.Forum/Backgrid USA.