Ktarzyna Glinka (42 l.)  z przytupem weszła w Nowy Rok – poinformowała na Instagramie, że spodziewa się drugiego dziecka: „Kochani chciałam powiedzieć Wam sama. W czasie, który pozwala już na dzielenie się tak intymnymi informacjami z prywatnego życia… nie chciałam się ukrywać, z resztą choćbym chciała już się nie da. Po prostu chciałam powiedzieć Wam kiedy jest już bezpiecznie. Ja nie do końca odnajduję się w czasach w których tak wiele jest na sprzedaż i zależy mi na zachowywaniu odrobiny prywatności . Mam nadzieję, że to rozumiecie. Najbliższy czas będzie dla mnie szczególny a 2020 na pewno wyjątkowy” – napisała aktorka. 

Katarzyna Glinka jest w ciąży

Katarzyna Glinka jest w CIĄŻY! Kim jest jej partner?

Od tego czasu Katarzyna Glinka nie publikowała zdjęć swojego zaokrąglonego brzuszka. Dzisiaj zrobiła wyjątek i pokazała się w przepięknej wieczorowej kreacji.

Nie jest łatwo ubrać kobietę w ciąży 😆 wiecie ,ze najwygodniej jest w dresach lub legginsach 🙂 tu odstaje tam uwiera , generalnie zawsze jest coś do zatuszowania🧐😃 Dlatego właśnie do niej mam ogromne zaufanie. @violapiekut nikt nie zrobi tego lepiej i w dodatku z ogromnym wyczuciem 😘 ściskam wszystkie Mamuśki !!! – napisała Glinka.

Widzimy, że brzuszek jest już wyraźnie widoczny. Na dodatek aktorka postawiła na prostą, białą sukienkę, która pięknie podkreśla kształty.

Na TAKIE słowa kobietom MIĘKNĄ kolana – zobaczcie, co narzeczony pisze do Kasi Glinki

Ojcem dziecka jest Jarosław Bieniecki. Mężczyzna jest wielokrotnym medalistą Polski w biegach długodystansowych oraz prezesem Runmageddon’u. W marcu 2019 roku oświadczył się aktorce. Spotykają się od ponad roku, ale wszystko wskazuje na to, że świetnie się rozumieją.

View this post on Instagram

Kochani chciałam powiedzieć Wam sama. W czasie , który pozwala już na dzielenie się tak intymnymi informacjami z prywatnego życia…nie chciałam się ukrywać , z resztą choćbym chciała już się nie da😉 Po prostu chciałam powiedzieć Wam kiedy jest już bezpiecznie. Ja nie do końca odnajduję się w czasach w których tak wiele jest na sprzedaż i zależy mi na zachowywaniu odrobiny prywatności . Mam nadzieję,ze to rozumiecie 🙏 najbliższy czas będzie dla mnie szczególny🤰🏻a 2020 na pewno wyjątkowy !!!! Póki co pędzę do @teatr_kwadrat zagrać dla Was Kłamstewka. Ps piszcie czy są tutaj dziewczyny ,które czekają na swoje potomstwo w 2020??? Ściskam Was wszystkich😀😀😀 Ps2 zdjęcie wykonał dumny mój numer 1 Filip:):):) #women#pregnantbelly#child#ciąza#

A post shared by Kasia Glinka (@katarzynaglinka) on

fot. Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Glinka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA