Już niedługo wielkie wydarzenie w rodzinie królewskiej, czyli Trooping The Colour, podczas którego świętuje się urodziny królowej Elżbiety. 8. czerwca wszyscy staną na balkonie i będą podziwiać przelot samolotów Królewskich Sił Powietrznych. Książę Louis, najmłodszy syn Williama i Kate, który do tej pory nie pojawiał się na oficjalnych wydarzeniach, tym razem weźmie w nim udział.

Książę William PRZEGAPIŁ 1. urodziny swojego syna Louisa z bardzo PRZYKREGO powodu

Książę Louis pojawi się na Trooping The Colour

Księżniczka Charlotte pierwszy raz uczestniczyła w uroczystości, gdy miała 13 miesięcy. Książę Louis też ma już ponad rok. Brytyjskie media są niemal pewne, że zobaczymy malucha na balkonie.

**STRICTLY EMBARGOED UNTIL 2230 BST SUNDAY MAY 19**  The Cambridge family visit Kate's

Czy Louis będzie gwiazdą tego dnia? Rok temu zdecydowanie skradła show księżniczka Charlotte, która przewróciła się i rozpłakała – mama Kate musiała wziąć ją na ręce.

ZOBACZ: Charlotte wpadła W PŁACZ podczas Trooping The Colour! Kate szybko zareagowała

Księżna Meghan weźmie udział  Trooping The Colour?

Nie do końca pewne jest to, czy w wydarzeniu będzie uczestniczyć księżna Meghan, przebywająca na urlopie macierzyńskim. Rok temu Kate też była zwolniona z obowiązków królewskich, ale pojawiła się na balkonie. Miejmy nadzieję, że w przypadku księżnej Sussex też tak będzie!

ZOBACZ TAKŻE:

W końcu mamy rzetelne źródło! Priyanka Chopra szczerze o Meghan Markle

Te ZWYKŁE rzeczy są ZAKAZANE dla George’a, Charlotte i Louisa

Kate Middleton zdradza, jaki jest w domu 10-miesięczy Louis

 

Książę Louis