Stało się! Jenniferl Lopez (53 l.) i Ben Affleck (50 l.) po raz drugi powiedzieli TAK. Tym razem zorganizowali wystawną ceremonię w domu Afflecka w Riceboro w stanie Georgia. Wielka impreza w posiadłości nad rzeką odbyla się w towarzystwie dalszych przyjaciół i rodziny miesiąc po ich skromnym ślubie w Las Vegas.

Problemy prze ślubem, matkę Afflecka zabrała karetka

Panna młoda miała na sobie piękną suknię z krótkim rękawem, odkrytymi ODWAŻNIE plecami, aż niemal do pośladków i długim trendem. Do tego klasyczny welon o długości 6 metrów, który cała piątka ich dzieci – 14-letnie bliźniaki Max i Emme, a także 16-letnia Violet Affleck, 13-letnia Seraphina i 10-letni Samuel, pomagała nieść. Według doniesień zza oceanu projektantem sukni był Ralph Lauren.

Jennifer Lopez i Ben Affleck już po ślubie

Ben Affleck miał na sobie czarnie spodnie smokingowe i białą marynarkę. Większość gości ubrana była na biało, co jeszcze podnosiło wyjątkowość wydarzenia.

Na chwilę przed ślubem – J.Lo i Ben Affleck na zakupach z dziećmi

Jennifer Lopez już miała na sobie 2 suknie ślubne, w których wyznawała miłość Benowi Affleckowi. Jedna prijektu Alexanda McQueena, a druga koronkowa wyszła ze studia projektowego Zuhaira Murada.

Jennifer Lopez I Ben Affleck fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

Ben Affleck i Jennifer Lopez Fot. JOCE/Bauergriffin.com / MEGA / The Mega Agency / Forum

J.Lo nie może znieść tego aktora, dlatego nie pojawiła się na premierze Bena

J.Lo nie może znieść tego aktora, dlatego nie pojawiła się na premierze Bena