Piotr Woźniak – Starak (39 l.) w niedzielę nad ranem wypadł z motorówki, na mazurskim jeziorze Kisajno, niedaleko jego rodzinnej posiadłości. Starak miał stracić panowanie nad motorówką i wpaść do wody. Towarzyszyła mu tajemnicza kobieta, którą odnaleziono na brzegu.Wciąż trwają poszukiwania producenta filmowego. Lokalna gazeta dotarła do nowych informacji. Na motorówce były narkotyki.

Mija trzeci dzień poszukiwań Piotra Woźniaka – Starak. Mamy informacje KIM JEST 27-latka z Łodzi.

Biały proszek na motorówce, z której wypadł Piotr Woźniak – Starak

Od czasu zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka pojawia się wiele pytań, które wciąż pozostają bez odpowiedzi. Światło dzienne ujrzały nowe, szokujące fakty.Jak udało się ustalić reporterom Wirtualnej Polski, na łodzi motorowej Piotra Woźniaka-Staraka śledczy znaleźli biały proszek. Nie ma jednak oficjalnego potwierdzenia, że były to narkotyki – stwierdziło źródło z prokuratury w rozmowie z WP.

We wtorek wieczorem poszukiwania zostały wstrzymane, natomiast od godzin porannych w środę służby wznowią akcję poszukiwawczą producenta filmowego. Piotr Woźniak-Starak jest poszukiwany przez policję, straż pożarną, Wojska Obrony Terytorialnej oraz specjalną firmę wynajętą przez jego rodzinę.

Dziennikarzom Twojego Kuriera Olsztyńskiego udało się dotrzeć do przerażających informacji.

Funkcjonariusze odkryli w niedzielę na wodzie pływającą męską koszulę, a także coś bardziej przerażającego. Na śrubie motorówki zidentyfikowano kawałki koszuli oraz ludzkie włosy. Nie wiadomo, do kogo należą. Ale ślady nie wykluczają, że osoba, która wypadła z motorówki mogła dostać się pod śrubę maszyny – czytamy na stronie portalu.

Historia zaginięcia miliardera coraz bardziej wstrząsa, gdy na jaw wychodzą nowe fakty. 

ZOBACZ WIĘCEJ:

Piotr Woźniak-Starak miał wypadek na Mazurach? Trwają poszukiwania 39-letniego mężczyzny; donosi Fakt

Jak doszło do wypadku na jeziorze, po którym; jak nieoficjalnie dowiedziały się media zaginął Piotr Woźniak Starak?

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak za tydzień mieli świętować rocznicę ślubu