W dniu, kiedy Kamil Durczok pędził autostradą A1 na podwójnym gazie, w jego samochodzie był pasażer.

Dokładnie – pasażerka. Młoda kobieta, o którą dziś pytają wszystkie tabloidy. 20-latka siedziała obok pijanego Durczoka. Krótko po wypadku została szybko „ewakuowana” z miejsca kolizji. Media podają, że odjechała z bratem Kamila, Dominikiem, który gościł parę we Władysławowie, gdzie prowadzi restaurację.

Tabloid „SE” dotarł do zeznań Kamila Durczoka. „Jestem świadomy końca kariery”

Super Express starał się dowiedzieć czegoś więcej o pasażerce dziennikarza. Dziennikarskie śledztwo doprowadziło redakcję SE do następujących wniosków:

Kim jest dziewczyna, która jechała z Kamilem Durczokiem w dniu wypadku?

Wiadomo, że 20-latka ma na imię Karolina. Dziewczyna niedawno poznała gwiazdora – miało to miejsce pod Krakowem. Co łączy tych dwoje? Na razie nie wiadomo. Wiadomo tylko, że Durczok zabrał Karolinę na kilka dni nad morze. W zeznaniach Durczok stwierdził, że zanim usiadł za kółkiem, imprezował przez 4 dni.

Julia Oleś pokazała fotkę z sylwestra z Kamilem Durczokiem – wrócili do siebie?

Tymczasem prokurator chce się odwołać od decyzji sądu, który odstąpił od nakazu tymczasowego aresztowania Kamila Durczoka. Czy zatem dziennikarz trafi do aresztu? Sprawa jest w toku.

Życie prywatne Kamila Durczoka – żona, związki

Kamil Durczok był żonaty – jego żoną była Marianna Dufek, pracownica TVP Katowice. Durczok ma syna, Kamila. Po rozwodzie z żoną Durczok przez dłuższy czas spotykał się z Julią Oleś. Para bywała razem na salonach. Związek ten rozpadł się.

Smutny post Kamila Durczoka. Rozstał się z Julią Oleś?

Kamil Durczok, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Kamil Durczok, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Kamil Durczok, Agata Młynarska, Piotr Kraśko, Agnieszka Szulim, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Kamil Durczok z byłą żoną, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Kamil Durczok z byłą partnerką, Julią Oleś, SK:, , fot. Podlewski/AKPA